Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladištar (m/ž)

PETROKOV d.o.o.
Prijava do: 14. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Rad u odjelu skladišta: - istovar, preuzimanje i skladištenje robe - kontrolira ulaz robe na skladištu - razvrstavanje robe po planiranim skladišnim mjestima - Izdavanje robe kupcima - obavještavanje nadređenih o eventualnim oštećenjima i nepravilnostima - održavanje radnog prostora - vođenje propisanih evidencija i sl. Tražimo 3 zaposlenika/ice.
Vrsta poslaStalni radni odnos

- SSS s radnim iskustvom na istim ili sličnim poslovima - potrebne godine iskustva: poželjno minimum 1, ali nije obavezno - poznavanje robnog asortimana grijanje,vodovod, klimatizacija, sanitarija i keramike je prednost no nije uvjet - vozačka dozvola B kategorije - osposobljenost za vožnju viličara (bitno) - volja za radom - spremnost na timski rad - predanost, točnost i korektnost u obavljanju radnih zadataka, dolaženju i odlaženju na radno mjesto i sl. - dobra fizička spremnost
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Internet

- rad u ugodnom okruženju u stabilnom i uspješnom poduzeću koje kontinuirano raste - mogućnost razvoja i napredovanja u skladu s rezultatima - kontinuirane edukacije o novim proizvodima iz prodajnog asortimana - vrsta zaposlenja: ugovor na neodređeno uz probni rok Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete i prepoznajete se kao potencijalni član našeg uspješnog tima, pozivamo Vas da Vaše prijave šaljete putem linka Prijava u roku od 10 dana od dana oglašavanja. Kontaktirat ćemo isključivo kandidate koji odgovaraju uvjetima radnog mjesta za koje se prijavljujete. Svi podaci koje budemo obrađivali biti će povjerljivi i neće biti dostupni trećim osobama.
PETROKOV d.o.o. za trgovinu
Mrkšina 52 d, 10020 ZagrebTvrtka Petrokov je prisutna na tržištu 34 godine i bavi se prodajom opreme za centralno grijanje, vodovod, plinsku opremu, sanitarnu opremu, keramiku i klimatizaciju. Svojim je individualnim pristupom kupcima, pristupačnim cijenama i visokokvalitetnim proizvodima domaćih i svjetskih proizvođača, prerasla u tvrtku koja zapošljava 170 djelatnika, ubraja se među 350 najuspješnijih tvrtki u Republici Hrvatskoj.Više o poslodavcu
Potreban broj zaposlenika3
Oglas objavljen04. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Skladištenje i logistika iznosi 1001.78 EUR