Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kućni majstor (m/ž)

Terme Tuhelj d.o.o.
Prijava do: 25. 07. 2024.
Lokacija rada: Tuheljske Toplice

Opis posla

- izvođenje održavanja turističkog kompleksa - izvođenje redovitih pregleda, održavanje i popravak opreme, elektroinstalacija i vodovodnih instalacija - razni popravci u hotelskim sobama, bazenima, saunama... - popravci električne opreme, uređaja i druge opreme
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- IV. ili V. stupanj obrazovanja elektrotehničkog ili strojarskog smjera - konverzacijsko znanje barem jednog stranog jezika - poželjno iskustvo na sličnim poslovima
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

- mogućnost dugoročne suradnje - rad u ugodnom okruženju i u dobrim radnim uvjetima - kreativan rad pun novih izazova - stručno usavršavanje i karijerni razvoj Novom suradniku ćemo, uz redovnu plaću i stimulaciju, osigurati i bogat izbor dodatnih pogodnosti u sklopu grupe Terma Olimia. Ako ste se prepoznali u ovom opisu, motivirani ste i imate odgovarajuće kompetencije, pozivamo vas da nas uvjerite u to i pridružite se uspješnom i pozitivnom timu s jasnom vizijom. Svoju prijavu zajedno sa životopisom pošaljite putem linka za prijavu.
TERME TUHELJ d.o.o. za odmor, rekreaciju, zdravstveni turizam i putnička agencija
https://www.terme-tuhelj.hr/Ljudevita Gaja 4, 49 215 Tuheljske TopliceNaša misija u Termama Tuhelj je traženje pojedinaca koji će našim gostima pružiti izuzetnu uslugu i osobno gostoprimstvo. Ljudi su srž našeg poslovanja i u središtu svega što radimo. U svoju sredinu pozivamo komunikativne, pouzdane i precizne suradnike koji uživaju u radu u kreativnom okruženju i radu s ljudima. Ako ste željni novih izazova, tražite stalno zaposlenje i volite raditi u timu, prijavite se na slobodno radno mjesto i postanite dio tima u Skupini Terme Olimia.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen05. 07. 2024.