Povratak

Unapređivač prodaje (m/ž)

Alca Zagreb d.o.o.
Prijava do: 07. 07. 2024.
Lokacija rada: Zadar

Opis posla

Zbog širenja posla tražimo nove članove našeg tima: Unapređivač prodaje za područje grada Zadra (m/ž) - 1 izvršitelj. Opis posla: - unaprjeđivanje prodaje kroz direktan rad na prodajnim mjestima s ciljem poboljšanja prodajnih rezultata - redovito posjećivanje svih prodajnih mjesta prema odobrenom ruting planu - postavljanje displaye i slaganje proizvoda u prodavaonicama kupca prema standardima programa te u skladu s ciljevima postavljenim za prodajni ciklus - distribucija POS materijala u skladu s ciljevima za prodajni ciklus - prijenos znanja o proizvodima na prodajno osoblje kupca s ciljem učinkovitije prodaje proizvoda - pridržavanje svih propisanih koraka prodajnog posjeta s ciljem postizanja što boljih rezultata - praćenje promjene u prodajnim mjestima na prodajnom području prema zaduženju i predlaganje Area Sales Manageru odgovarajućih mjera i/ili obavještavanje o nastalim promjenama - praćenje aktivnosti konkurencije i obavještavanje koordinatora o saznanjima i zapažanjima - savjesno i odgovorno postupanje s vozilom, robom i službenom opremom prema zaduženju - predlaganje koordinatoru mjera za unapređenje prodaje u području prema zaduženju - stalno usavršavanje svojih znanja iz poznavanja proizvoda i učinkovitih tehnika prodaje
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- srednja stručna sprema SSS - dobro poznavanje rada u MS Office-u - vozačka dozvola B kategorije - poželjno iskustvo na sličnim poslovima, no nije uvjet Od kandidata očekujemo: - poznavanje tržišta u Hrvatskoj i regiji - proaktivan pristup i samostalnost u obavljanju radnih zadataka - organiziranost u obavljanju zadataka i samoinicijativu - orijentiranost na kupce i lojalnost prema poslodavcu
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineMS Office

- rad u poticajnom radnom okruženju - razmjenu znanja i iskustava u FMCG okruženju - razvoj stručnih kompetencija Zainteresirani kandidati se mogu prijaviti putem linka za prijavu na način da pošalju životopis i zamolbu.
ALCA ZAGREB trgovačko društvo s ograničenom odgovornošću za uvoz, izvoz i trgovinu na veliko i malo
https://www.alca.hr/Koledovčina 2, 10 000 ZagrebAlca Zagreb je jedan od najvećih distributera robe široke potrošnje i najveći B2B logističar u Hrvatskoj. Usmjerenost prema izvrsnosti naših ljudi, prodajnim i poslovnim procesima, uz podršku najbolje logističke infrastrukture u regiji, doprinijele su kontinuiranom rastu našeg poslovanja.Više o poslodavcu
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen27. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 769.48 EUR