Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Knjigovođa (m/ž)

PLANET d.o.o.
Prijava do: 04. 07. 2024.
Lokacija rada: Pula

Opis posla

Tražimo knjigovođu za obavljanje slijedećih poslova: - knjiženja i kontrola ulaznih i izlaznih računa, kalkulacija, obračuna i sl. - obračun PDV-a - komunikacija sa poreznom upravom, bankama te poslovnim partnerima - obračun plaća - izrada godišnjih financijskih izvještaja
Vrsta poslaStalni radni odnos

- visoki etički standardi - iznimna diskrecija - samostalnost u radu - predanost timskom radu - odgovornost, pedantnost i pouzdanost - prednost: iskustvo rada u Synesis sustavu
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineWord, Excel, Internet, Outlook
JezikEngleski (Prednost), Njemački (Prednost), Talijanski (Prednost)
Minimalne godine radnog iskustva3-5

- iznadprosječna plaća unutar branše - isplata svih zakonski neoporezivih naknada - plaćene edukacije i usavršavanje - kvalitetni uvjeti rada - ugodna i poticajna radna atmosfera
PLANET d.o.o. za trgovinu i usluge
Giardini 11, 52100 PulaRačunovodstveni ured Planet d.o.o. se bavi poslovima pružanja usluga računovodstva i poreznog savjetovanja. Glavne odlike su nam: dugogodišnja uhodana kolegijalna ekipa kao i pouzdana domaća i inozemna klijentela. Krasi nas profesionalizam, pouzdanost, diskrecija.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen24. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 1248.23 EUR