Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladišni radnik - dostavljač (m/ž)

MAGMA d.o.o. za trgovinu i usluge
Prijava do: 27. 05. 2024.
Lokacija rada: Bjelovar

Opis posla

Za naš tim tražimo dostavljače (m/ž) za rad na kamionu. Posao obuhvaća: - dostavu programa pića i prehrane ugostiteljskim objektima i trgovinama - povrat i sortiranje ambalaže od kupaca - po potrebi rad u skladištu - vođenje potrebnih evidencija
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Od kandidata očekujemo: - pouzdanost, brzinu i spretnost - spremnost na fizički rad na dostavi i u skladištu - sklonost radu u timu - dobru volju i pozitivan duh
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Nekvalificirani, Polukvalificirani

- stimulativna primanja - mogućnost stalnog radnog odnosa - plaćeni putni troškovi - isplata dodatnih primanja - božićnice, uskrsnice, dar za djecu, regres - popust na kupnju u našim shopovima
https://magma-vz.hr/Varaždinska ulica-odvojak I 14, Jalkovec, 42000 VaraždinMagma d.o.o. Varaždin vodeći je distributer u HoReCa i Retail kanalu u sjeverozapadnom dijelu Hrvatske. Naš posao obuhvaća opskrbu ugostiteljskih objekata i malih trgovina asortimanom pića, prehrane, sredstava za čišćenje, održavanje i ostalog potrebnog programa. Na tržištu poslujemo više od 30 godina i danas radimo sa više od 1000 kupaca u oba kanala prodaje.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen17. 05. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Skladištenje i logistika iznosi 1001.78 EUR