Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pekar (m/ž)

Babić Pekara d.o.o.
Prijava do: 10. 06. 2024.
Lokacija rada: Split, Korčula, Dubrovnik, Omiš

Opis posla

Radno mjesto obuhvaća: - strojno i ručno oblikovanje tijesta - poštivanje svih utvrđenih parametara (vrijeme miješanja, fermentacije, pečenja te temperature) prema pogonskim recepturama - vaganje tijesta i kontrola težine - priprema i miješanje krema i nadjeva - odgovorno rukovanje strojevima za miješanje, oblikovanje i obradu tijesta - održavanje visokih standarda kvalitete i higijene u radu
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Od tebe očekujemo: - sposobnost za rad u timu - fleksibilnost i želju za radom - pažnja prema detaljima i posvećenost kvaliteti Prednost je: - iskustvo u pekarstvu - poznavanje različitih tehnika pečenja i pripreme testa
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Kvalificirani, Nekvalificirani

- siguran posao uz mogućnost stalnog zaposlenja - osigurana radna odjeća i obuća - redovna primanja uz plaćene troškove prijevoza te sve dodatke za rad nedjeljom, blagdanom i prekovremeni rad - dobru ravnotežu privatnog i poslovnog života - radno mjesto gdje se ne broje samo radni sati, već i smijeh i dobra atmosfera - rad u smjenama prema dogovoru (mogućnost noćnog rada)
Babić pekara d.o.o.
KOPILICA 19, 21000 SPLITZa pekaru "Babić" svi u Dalmaciji znaju. Prepoznatljivi smo pod brendovima BABIĆ, PRERADA i LA DELTA. Preko 60 godina postojanja, 4 pogona, 60 prodavaonica i 700 zaposlenih čini nas stabilnim i poželjni poslodavcem. Svježim kruhom i pecivima te ukusnim kolačima prvi smo izbor svim generacijama.
Potreban broj zaposlenika3
Oglas objavljen28. 05. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 1108.16 EUR