Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Referent u ljudskim resursima (m/ž)

NAMJEŠTAJ MIMA d.o.o. za trgovinu
Prijava do: 10. 06. 2024.
Lokacija rada: Pula

Opis posla

- proaktivnost u unaprijeđenju administrativnih procesa unutar Odjela - prijave i odjave zaposlenika - administracija putnih naloga - korespondencija sa zaposlenicima, javnim službama i sl.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- izražene komunikacijske, interpersonalne i informatičke sposobnosti - poznavanje Zakona o radu prednost - orijentiranost na vlastiti razvoj i učenje - SSS, VŠS, VSS ekonomskog, upravno/pravnog, društvenog smjera - 1+ godine radnog iskustva - poznavanje jednog stranog jezika
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Power Point, Internet

- mogućnost vlastitog razvoja linearno i/ili vertikalno - dodatni dani godišnjeg odmora obzirom na staž - Multisport Benefits Sistem - loyalty voucheri za zaposlenike - dopunsko zdravstvo Prijavom na natječaj kandidati pristaju na obradu svojih osobnih podataka u svrhe provođenja selekcijskog postupka. Poziv u selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima za koje ocijenimo da odgovaraju traženim uvjetima. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje.
http://www.namjestaj-mima.hrValica 3, 52100 PulaNamještaj MIMA je kompanija s preko 30 godina iskustva i s više od 200 zaposlenih na 10 maloprodajnih lokacija. Naša ideja poslovanja je jednostavna: ponuditi kupcima funkcionalan namještaj visoke kvalitete i modernog dizajna po povoljnim cijenama, a za to trebamo upravo Vas! Želite li biti dio našeg tima i doprinijeti uspješnom razvoju tvrtke svojim radom, znanjem i iskustvom? U Namještaju Mima Referent u ljudskim resursima je bitna karika u lancu.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen31. 05. 2024.
Kategorije
Prosječna plaća u kategoriji Ljudski resursi iznosi 1307.85 EUR