Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Radnik na održavanju i hortikulturi (m/ž)

Redlough Landscapes
Prijava do: 01. 07. 2024.
Plaća: Od 2000 EUR do 2500 EUR
Lokacija rada: Dublin (Irska)

Opis posla

Redlough Landscapes are seeking motivated people to join our company. You will be part of a small team carrying out hard/soft landscaping works in the greater Dublin area. Activities: - Groundworks: Paving; Drainage; Brickwork; Concrete; Timber - Machinery & Plant: power/hand tools, tractors, excavators, dumpers etc. - Planting, Fencing, Decking - Paving – all types - Site preparation ---------------------------------------------------- Redlough Landscapes traži motivirane ljude da se pridruže tvrtki. Bit ćete dio malog tima koji izvodi radove na uređenju okoliša na širem području Dublina. Aktivnosti: - zemljani radovi: asfaltiranje, drenaža, zidanje, rad s betonom i drvenom građom - strojevi i postrojenja: električni/ručni alati, traktori, bageri, damperi itd. - sadnja, ograđivanje, podovi - popločavanje – sve vrste - priprema gradilišta
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski

- Experience in landscaping/ Groundworks - Full clean drivers licence - Machinery experience - Basic knowledge of English - Horticulture knowledge is an advantage - Ability to read landscape plans/drawings - References - Health and Safety compliance ---------------------------------------------------- - iskustvo u uređenju okoliša, hortikulturnih radova - vozačka dozvola - iskustvo u radu sa strojevima - osnovno znanje engleskog jezika - poznavanje hortikulture je prednost - sposobnost čitanja krajobraznih planova/crteža - reference - usklađenost sa zahtjevima za zdravlje i sigurnost
Vozačka dozvolaB
JezikEngleski (A2)

- We are offering you a full-time or seasonal position from Monday-Friday, 7am-4pm - Accommodation available if requested - Salary is negotiable and will be based on experience We know that it is difficult to start with a new business, especially in a new country. Don’t worry, we are at your service: - Collecting the documentation needed to live and work in Ireland - Pick up from the airport - Offer accommodation with the company (€75 per week, overheads included in the price) - Based on the qualifications you bring to the company, the starting salary would be between €2,000 and €2500 per month (payment on a monthly basis) ---------------------------------------------------- - nudimo Vam stalno ili sezonsko radno mjesto s radnim vremenom od ponedjeljka do petka od 7 do 16 sati - smještaj je dostupan na zahtjev - plaća je po dogovoru i ovisi o iskustvu Znamo da je teško započeti novi posao, pogotovo u novoj zemlji. Ne brinite, stojimo vam na usluzi: - prikupljanje dokumentacije potrebne za život i rad u Irskoj - prijevoz iz zračne luke - smještaj u sklopu tvrtke (75 € tjedno, režijski troškovi uključeni u cijenu) - na temelju kvalifikacija koje donesete u tvrtku, početna plaća bila bi između 2.000 € i 2.500 € mjesečno (isplata na mjesečnoj osnovi)
http://www.redloughlandscapes.ieRedlough Landscapes, D15YC3C DublinAt Redlough Landscapes we are combining our hobby and our love for nature in order to give our clients the best service possible in landscape design, installation By providing client focused solutions over the last 30+ years we have built up a strong client base and a reputation for high quality work. Our clients’ desires are very important to us, that’s why we offer a range of solutions which can be tailored to your specific requirements. We are committed to continuous improvement in all aspects of our business to give our clients the best service possible. This is demonstrated through our ISO9001 Quality Certification. ---------------------------------------------------- U Redlough Landscapes kombiniramo naš hobi i našu ljubav prema prirodi kako bismo našim klijentima pružili najbolju moguću uslugu u dizajnu krajolika. Pružanjem kvalitetnih rješenja tijekom posljednjih 30+ godina izgradili smo snažnu bazu klijenata i reputaciju. Želje naših klijenata su nam vrlo važne, zato nudimo niz rješenja koja se mogu prilagoditi specifičnim zahtjevima. Predani smo stalnom poboljšanju svih aspekata našeg poslovanja kako bismo našim klijentima pružili najbolju moguću uslugu. Posjedujemo certifikat ISO9001.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen21. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 1071.94 EUR