Povratak

Serviser / servisni tehničar (m/ž)

ERWO d.o.o. za trgovinu, proizvodnju i usluge
Prijava do: 30. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

U cilju dodatnog osnaživanja našeg tima tražimo pozitivne, dinamične i rezultatima usmjerene osobe za radno mjesto: Serviser / servisni tehničar (m/ž). Opis posla: - puštanje u pogon, periodični pregledi i popravci uređaja za obradu voda - planiranje redovitog održavanja opreme - podrška u izradi ponuda za servis opreme - povremeni terenski rad - posao se obavlja na području Zagreba te povremeno na području cijele Republike Hrvatske
Vrsta poslaStalni radni odnos

Profil idealnog kandidata: - uljudnost u komunikaciji sa klijentima - urednost i organiziranost - sklonost timskom radu Minimalni uvjeti: - SSS (prednost tehničke struke) - vozačka dozvola B kategorije
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Outlook

- ravnoteža privatnog i poslovnog života - rad u dinamičnoj, ugodnoj i pozitivnoj atmosferi - mentora za uvođenje u posao - periodična usavršavanja u inozemstvu - stjecanje novih certifikata i ovlaštenja - zasnivanje stalnog radnog odnosa po isteku probnog perioda Ako ste se pronašli u oglasu te zadovoljavate gore navedene uvjete, pozivamo Vas na prijavu na oglas putem poveznice za prijave. Sve prijave bit će razmotrene u potpunoj diskreciji, a kontaktirat ćemo one kandidate koji zadovoljavaju navedene uvjete.
https://www.erwo.hr/Prilesje 40, 10000 ZagrebVeć preko 25 godina djelatnost tvrtke ERWO d.o.o. ekološke su tehnologije obrade pitkih, tehnoloških i otpadnih voda (zaštita od kamenca, omekšavanje vode, UV dezinfekcija, OZON oksidacija) i UV dezinfekcija zraka: zastupanje proizvođača opreme za obradu voda i dezinfekciju zraka, uvoz/izvoz opreme, proizvodnja opreme, izvođenje radova, puštanje u rad, servisiranje, isporuka rezervnih dijelova te montaža.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen20. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 1184.83 EUR