Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Elektroničar - elektromehaničar za UPS (m/ž)

MAG-COMMERCE d.o.o.
Prijava do: 12. 08. 2024.
Lokacija rada: Sesvete, Čakovec

Opis posla

Tražimo komunikativnog, odgovornog te snalažljivog suradnika (m/ž) za radno mjesto servisera. Opis posla: - pregled i defektaža kvarova - rad u radionici i na terenu - obavljanje poslova popravka i servisa strojeva (UPS, agregati i sl.) - komunikacija s kupcima i dobavljačima
Vrsta poslaStalni radni odnos

Što očekujemo? - odgovornost - točnost - samostalnost u radu - dinamičnost - sklonost timskom radu - komunikativnost - analitičnost i organiziranost Prednost imaju kandidati s iskustvom rada na UPS uređajima, agregatima te kandidati koji su radili u segmentu elektrike / elektronike / automatike.
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Kvalificirani, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
JezikEngleski (A2)
Minimalne godine radnog iskustva3-5

- dinamična i profesionalna radna okolina - ugodno radno okruženje i timski rad - redovna isplata primanja + stimulacije i nagrade za trud - naknada na topli obrok - prigodne nagrade (božićnica, regres, pravo na jubilarnu nagradu) - mogućnost dodatnih edukacija - službeni mobitel - službeno vozilo
http://www.mag-commerce.comM. Tita 6, Šenkovec, 40000 Čakovec"MAG COMMERCE" je tvrtka koja pokriva sve potrebe koje malo, srednje i veliko poduzetništvo danas traži na našem tržištu. Tvrtka je osnovana 1991. godine, sa sjedištem u Čakovcu. Kao tvrtka, orijentirani smo prema potrebama Vaših proizvodnih pogona, Vaših skladišta i Vaše unutarnje logistike. S dugogodišnjim iskustvom u ovoj djelatnosti i prisutnošću na hrvatskom tržištu, izrasli smo u respektabilnu i čvrstu tvrtku, koja je spremna i željna u svakom trenutku biti na usluzi Vama, na način da vam osiguramo: - cijene: koje su vrlo konkurentne, pristupačne i privlačne - proizvode iz našeg asortimana: koji pokrivaju sve potrebe Vašeg poduzeća, koji će biti pouzdani, kvalitetni i s kojima ćete biti zadovoljni - servis: koji je brz i obavljen najkasnije u roku do 48 sati, te cijenom isto tako prihvatljiv kao i naši proizvodi - savjetovanje: koje će Vam pomoći da se opustite i da ne gubite vrijeme na stvari za koje smo mi specijalizirani
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen23. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 1184.83 EUR