Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelja odnosa s kooperantima (m/ž)

ENNA Fruit d.o.o.
Prijava do: 29. 05. 2024.
Lokacija rada: Donji Miholjac

Opis posla

- upravlja poslovnim odnosom s kooperantima - unaprjeđuje odnose s postojećim te aktivno traži nove kooperante - ugovara povrtlarsku i voćarsku proizvodnju s postojećim kooperantima, sukladno definiranim planovima nabave po centrima i prema usvojenim internim procedurama - redovito obilazi kooperante i prati njihovu proizvodnju te ih po potrebi savjetuje i educira - aktivno prikuplja informacije od kooperanata i prati tržište voća i povrća u svrhu kvalitetnog predviđanja potreba kooperanata i tržišnih kretanja - otkupljuje voće i povrće od kooperanata, sukladno ugovorenim količinama, definiranim planovima nabave i potrebama kupaca - sudjeluje u izradi godišnjih, mjesečnih i tjednih planova nabave i prodaje svježeg voća i povrća - izrađuje ili nadzire pomoćnika kod izrade dokumenata i unosa potrebnih podataka u informatički sustav koji prate cjelokupni proces nabave voća i povrća - prodaje repromaterijal kooperantima iz svog portfelja - svakodnevno komunicira s kooperantima, skladištem i prodajom u svrhu pravovremene razmjene relevantnih informacija i ispunjenja narudžbi kupaca - upravlja radom pomoćnika voditelja odnosa s kooperantima zaduženog za istu grupu kooperanata, te je odgovoran za njegov razvoj - prati nove tehnologije te postavlja ogledne proizvodnje s ciljem razvoja proizvoda
Vrsta poslaStalni radni odnos

- VSS, Agronomski fakultet (završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij iz područja biljne proizvodnje) - radno iskustvo: prednost imaju kandidati sa min. 3 godine iskustva - napredno znanje rada na računalu (MS Office) - engleski jezik u govoru i pismu Što očekujemo: - proaktivnost - sistematičnost u radu - spremnost na učenje i kontinuirani razvoj - spremnost na timski rad - aktivno sudjelovanje u programu cjeloživotnog učenja
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (B2)
Minimalno radno iskustvo3

- dinamično radno okruženje - profesionalnu radnu okolinu - edukacije i razvoj vještina Napomena: životopis je potrebno poslati putem linka za prijavu. Prijava se neće razmatrati bez priloženog životopisa i bez navođenja radnog mjesta za koje se kandidat prijavljuje. Podnošenjem prijave na natječaj kandidat daje izričitu privolu društvu da može prikupljati i obrađivati osobne podatke kandidata iz natječajne dokumentacije u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe (EU) 2016/679 o zaštiti osobnih podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (‘’Narodne novine’’ broj 42/18).
https://ennafruit.hr/ENNA FRUIT je vodeća tvrtka za organizaciju proizvodnje, otkup, distribuciju i preradu voća i povrća na području Hrvatske i regije. Naša osnovna djelatnost je organizacija proizvodnje voća i povrća kroz kooperantske odnose s ciljem povezivanja primarne poljoprivredne proizvodnje i tržišta. Svojim kupcima osiguravamo kontinuiranu opskrbu svježim voćem i povrćem iz Hrvatske i svijeta. Tržištu nudimo kvalitetu i kontinuitet isporuke. Kooperantima osiguravamo sve preduvjete za kvalitetnu proizvodnju. Pouzdan smo i poželjan partner svojim kupcima i dobavljačima, a zaposlenicima nudimo priliku za napredovanje kroz rad u poticajnom okruženju. Politika zapošljavanja i odnosa prema zaposlenicima u našoj kompaniji počiva na principima izgradnje kvalitetnih timskih odnosa, ali i poticanja individualnih kvaliteta i kreativnosti zaposlenika. Dio smo uspješne grupacije ENERGIA NATURALIS, jedne od najbrže rastućih kompanija u Hrvatskoj koja svojim inovativnim idejama teži biti generator znanja i razvoja u cijeloj regiji.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen16. 05. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Administrativna zanimanja iznosi 1101.46 EUR