Povratak

Djelatnik na pakiranju robe (m/ž)

Sancta Domenica d.o.o.
Prijava do: 07. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb (Jankomir)

Opis posla

Traže se: Djelatnici na pakiranju robe (m/ž) - Zagreb, Jankomir (Robni terminali) Što će vaš posao uključivati? - rad na pakiranju robe za isporuku, pripremi paketa za isporuku krajnjem kupcu - odgovornost za ispravnost lokacija robe, te urednost skladišnog prostora - novi član pridružiti će se timu skladištara koji svakodnevno brinu za naše proizvode
Vrsta poslaNa određeno vrijeme

Potrebno iskustvo? - pozitivan stav i komunikativnost – smijeh nas povezuje - vozačka dozvola b kategorije (nije uvjet) - iskustvo rada u skladištu (poželjno, nije uvjet)

Zašto Sancta Domenica? 1. jer mi brinemo o vašim prihodima! Fiksna osnovna plaća + dodatna mjesečna nagrada + redovite stimulacije - dodatno naknada za topli obrok i prijevoz u visini 85% cijene mjesečne karte javnog prijevoza - mogućnost isplate regresa, božićnice i uskrsnice 2. zato što nas pokreću neovisnost i sloboda: brinemo se za dobro uvođenje u posao koje vam omogućuje brz samostalan rad i zadovoljstvo na poslu 3. zato što smo u kontaktu s trendovima i inovacijama: najjači i razvojno orijentirani regionalni trgovac potrošačkom elektronikom. Zato selimo u moderan logistički centar u Svetoj Nedelji početkom iduće godine 4. zato što nas smijeh povezuje i zato što smo tu jedni za druge – to su dvije prepoznatljive vrijednosti unutar naših timova i na to smo iznimno ponosni 5. jer mi nismo obično skladište. Naši skladištari su leteći superheroji koji svojim poznavanjem artikla i skladišta pružaju najbolje korisničko iskustvo. 6. zato što nam je stalno do ugodnijeg i zdravijeg radnog okruživanja – nudimo Multisport program jer su zdravlje i tjelesna aktivnost važni Naši zaposlenici imaju ključnu ulogu u jačanju našeg poslovanja. Svaki naš uspjeh događa se zahvaljujući njihovom trudu! Tražite dinamičan posao i dobro radno okruženje? Naši zaposlenici su odgovorni i predani. Oni su važan dio našeg tima. Zahvaljujući njihovoj predanosti poslu i savjesnosti u rukovanju robom naši kupci su više nego zadovoljni uslugom. Vašu prijavu očekujemo najkasnije do 07.10.2024. putem linka za prijavu.
https://www.sancta-domenica.hr/Dr.Franje Tuđmana 69, 10431 Sveta NedeljaU Sancta Domenici, koja je dio Big Bang grupe, nedavno smo uveli u skladištu Trace WMS sustav. Navedeni sustav našim skladišnim radnicima omogućuje korištenje ručnih terminala (skenera) i lociranje mikrolokacija artikala, čime se pojednostavljuje proces prijema i otpreme robe za naše zaposlenike.
Potreban broj zaposlenikaViše
Oglas objavljen27. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Skladištenje i logistika iznosi 1001.78 EUR