Povratak

Voditelj Službe unutarnje revizije (m/ž)

J&T banka d.d.
Prijava do: 07. 07. 2024.
Lokacija rada: Varaždin, Zagreb

Opis posla

Za svoju samostalnu Službu unutarnje revizije tražimo odgovornu osobu sa iskustvom u bankarskom poslovanju, a koja udovoljava zakonskim zahtjevima za nositelja kontrolne funkcije u bankarskoj instituciji. Opis posla: - nadzor cjelokupnog poslovanja Banke, sukladno Zakonu i podzakonskim aktima, unutarnjim aktima Banke te načelima i standardima struke - organizacija rada Službe, izrada planova revizije, izrada programa rada revizije, praćenje aktivnosti po nalazima i preporukama - suradnja s eksternaliziranim revizorom za IT - suradnja s vanjskim revizorima, suradnja u poslovima nadzora od strane ovlaštenika (supervizora) Hrvatske narodne banke, Hrvatske agencije za nadzor financijskih institucija i drugih - praćenje zakonskih propisa koji reguliraju poslovanje banaka, propisa iz područja revizije i drugih propisa, izrada internih akata Službe, edukacija - izrada izvještaja o radu - sudjelovanje u revizorskom odboru i odboru za rizike, odboru za upravljanje informacijskim sustavom
Vrsta poslaStalni radni odnos

- prvostupnik/magistar iz područja financija/revizije - položen ispit za internog revizora u bankama (ili stečeni uvjeti za polaganje ispita) - vrlo dobro poznavanje engleskog jezika (priprema materijala na engleskom jeziku) - analitičko razmišljanje, sposobnost rješavanja problema, savjesnost, odgovornost - minimalno 3 godine iskustva na poslovima računovodstva, financija, revizije, interne revizije, kontrole i kontrolinga
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineWord, Excel, Power Point, Internet, Outlook
JezikEngleski (C1)
Minimalno radno iskustvo3

- obzirom da se radi o funkciji koja je strogo regulirana zakonima i internim procedurama, prilagoditi ćemo vrstu ugovora kandidatu sa ciljem sklapanja ugovora na neodređeno vrijeme uz obavezan probni rok od 6 mjeseci; moguće je i da se sklopi ugovor na neku niže rangiranu poziciju, do stjecanja punih uvjeta - rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi - mogućnost napredovanja - dodatno usavršavanje i edukacije - dodatne pogodnosti za zaposlenike - mjesto rada: Varaždin/Zagreb, 1 dan u tjednu mogućnost rada s udaljene lokacije Sve kandidate koji su se pronašli u opisu radnog mjesta, a žele raditi u dinamičnoj, kreativnoj i ugodnoj atmosferi, nose pozitivnu i dobru energiju, odlikuje ih proaktivnost i želja za napredovanjem, pozivamo da se prijave putem linka za prijavu.
https://www.jtbanka.hr/Međimurska ulica 28, 42000 VaraždinJ&T banka d.d. članica je J&T Finance Group, jedne od najjačih financijskih grupacija na području Srednje Europe s imovinom većom od 17 milijardi EUR-a. Cijenjeni je partner brojnih tvrtki, ali i građana koji žele efikasno upravljati svojim financijskim poslovanjem. J&T Finance Group upravlja raznovrsnim portfeljem investicija, od visoko konzervativnih investicija u banke, do obveznica ili pak strukturiranih investicija u privatne investicijske fondove. Svojim kapitalom, znanjima i iskustvima svakodnevno sudjeluje u izgradnji i unaprjeđenju pouzdane i moderne hrvatske banke koja je svoju poziciju na tržištu odlučila graditi na konceptu butik investicijske banke, razlikujući se na ovaj način od drugih bankarskih institucija na tržištu. Istovremeno klijentima nudi specijalizirane i visoko kvalitetne bankarske usluge krojene upravo po njihovoj mjeri i zahtjevima, a što je upravo niša koju klijenti danas sve više prepoznaju i traže. Iako je naša Banka u Hrvatskoj mala, stručnjaci koji u njoj rade visokog su stupnja znanja, što očekujemo i od kandidata kojeg tražimo. "Vidjeti širu sliku" kod nas je pravilo, a prilagodljivost i snalažljivost kvalitete su koje tražimo.Više o poslodavcu
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen27. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988.52 EUR