Povratak

Djelatnik helpdesk podrške (m/ž)

VEGASOFT d.o.o.
Prijava do: 23. 10. 2024.
Lokacija rada: Ičići

Opis posla

Zadaci i odgovornosti: - komunikacija sa krajnjim korisnicima programskih rješenja - pružanje podrške u radu (telefonski, putem ticket sustava i udaljenim pristupom na računalo) - analiza korisničkih prijedloga i zahtjeva - sudjelovanje u izradi korisničkih uputa - povremena druženja sa korisnicima (prisustvovanje na kongresima, 2-3 puta godišnje), uvažavajući pritom i osobne sklonosti/mogućnosti/želje zaposlenika Mjesto rada: Ičići - Opatija.
Vrsta poslaStalni radni odnos

Očekivana profesionalna iskustva i znanja: - osnovna informatička znanja - poznavanje engleskog jezika - poželjno je ali nije nužno: prethodno radno iskustvo vezano uz korisničku podršku ili radno iskustvo u IT području Osobni profil: - organiziranost i ažurnost - sposobnost identificiranja problema i definiranja prioriteta - dobre komunikacijske vještine - ekstrovertiranost, savjesnost i stabilnost u stresnim situacijama - susretljivost i fleksibilnost - spremnost na učenje novih tehnologija u IT okruženju NAPOMENA VEZANA UZ POSTUPAK ZAPOŠLJAVANJA: svi kandidati moraju doći testiranje, koje će biti organizirano u Rijeci. Testiranje je obvezno, to je preduvjet za zaposlenje. Na testiranje je potrebno doći osobno, ne može daljinski. Molimo kandidate za razumijevanje. Nakon testiranja odabrani kandidati (cca tjedan dana nakon testiranja) pozivaju se na intervju u prostore ureda u Ičićima. Planirani početka rada je početkom odnosno tijekom 11/2024, ovisno o mogućnostima.

Posao je uredski i uglavnom vezan uz telefon (i računalo). Održava se ugodna atmosfera, potiče se međusobno pomaganje u poslu i timski rad. Normalni su uvjeti, prilagođeni vrsti posla. Lokacija ureda je u vrlo mirnom okruženju. Svi uredi su u prizemlju, ispred ureda je velika zajednička terasa sa vrtom i pogledom na more (za napraviti pauzu, za opustiti ako je bilo par "težih" poziva i slično). Parking je također riješen, za one koji dolaze vlastitim prijevozom. Volimo se povremeno organizirano i podružiti (barem jednom godišnje). Situacije sa kašnjenjem plaće, uplatom doprinosa i slično - kod nas ne postoje. Redovito se isplaćuju bonusi i nagrade. Tvrtka godinama uzastopno postiže najviši stupanj bonitetne izvrsnosti (unutar 5% najboljih u Hrvatskoj, u kategoriji sa rizikom ispod 1,5%) u neovisnim analizama, što je dodatna potvrda stabilnosti i pouzdanosti tvrtke kao partnera i poslodavca. Dodatni detalji u vezi radnog vremena: Radno vrijeme je 8 sati dnevno, 40 sati tjedno. Radi se u smjenama, uz tjednu rotaciju. Jutarnja smjena je od 07:00-15:00, popodnevna od 11:30-19:30, svakim danom od ponedjeljka do petka. Plaća po dogovoru (minimalni bruto iznos od 1000€). Dodatno nudimo: - ugodno i suradljivo okruženje, stabilna firma (najviše bonitetne ocjene) - trajno zaposlenje (ugovor na neodređeno) - sigurna primanja (nema kašnjenja isplata plaći i drugih obveza) - nagrade i bonuse, za dobro izvršavanje posla (u novcu, "13. plaća")
http://www.vegasoft.hrA. Brubnjaka 14, Ika, 51414 IčićiVegasoft d.o.o. je tvrtka koji se bavi dizajnom, izradom i implementacijom programskih rješenja u zdravstvu sa 20 godina iskustva
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen03. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Administrativna zanimanja iznosi 1101.46 EUR