Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Serviser / KEG - električar (m/ž)

CROWN COOL d.o.o. za trgovinu i usluge
Prijava do: 30. 05. 2024.
Lokacija rada: Rijeka i okolica, Zagreb i okolica, Beli Manastir i okolica

Opis posla

Radni zadaci: - su instaliranje i montaža aparata i opreme za točenje piva, mjesečni servisi i popravci, servisiranje el. dijelova na rashladnim vitrinama
Vrsta poslaStalni radni odnos

Od kandidata očekujemo: - samostalnost u obavljanju dnevnih zadaća - osnove informatičke pismenosti i vozačku dozvolu B kategorije - elektro struku
Vozačka dozvolaB

- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok - uvođenje u posao uz podršku mentora - dinamično radno okruženje - dodatna usavršavanja - atraktivna primanja - dodaci na plaću (božićnica, uskrsnica, dar djeci, potpora za novorođenče, topli obrok, stimulacije za dobro odrađen posao) Ako se prepoznaješ u elementima našeg oglasa i želiš saznati više o poslu, daj nam priliku da se upoznamo. Pošalji nam svoj životopis.
Crown cool d.o.o.
http://tccroatia.hr/Kralja Petra Svačića 130, 31300 Beli Manastir
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen30. 04. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 1184.83 EUR