Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Viši informatičar (m/ž)

HRVATSKI VETERINARSKI INSTITUT
Prijava do: 06. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Hrvatski veterinarski institut, Zagreb, Savska cesta 143, objavljuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto: Viši informatičar – na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz uvjet probnog rada od tri mjeseca. Opis poslova: - projektiranje i instalacija mrežnih i računalnih sustava - održavanje i poboljšanje kvalitete sustava - podrška rada djelatnicima instituta - detekcija i rješavanje potencijalnih problema u performansama i sigurnosti sustava - planiranje resursa IT sustava - praćenje razvoja tehnologija i prijedlog primjene - izrada dokumentacije
Vrsta poslaStalni radni odnos

Pristupnici na natječaj, pored općih uvjeta za zasnivanje radnog odnosa, moraju ispunjavati i slijedeće uvjete: - VŠS (viša stručna sprema/prvostupništvo) tehničkog ili informatičkog usmjerenja - dobro poznavanje mrežnih tehnologija i servisa (LAN/WAN, WLAN, DNS,..) i mrežne opreme - dobro poznavanje Microsoft Windows i Office proizvoda - dobro poznavanje rada sa Internet stanicama i srodnim rješenjima - poželjno poznavanje serverskih i storage tehnologija i baza podataka - iskustvo u istim ili sličnim poslovima u trajanju od najmanje 2 godine - aktivno znanje engleskog jezika Osobni profil: - samoinicijativnost i samostalnost - odgovornost, savjesnost i pozitivan stav - sklonost timskom radu i komunikativnost - spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje Pristupnici uz prijavu na natječaj trebaju priložiti: - životopis, - dokaz o državljanstvu (preslika domovnice ili osobne iskaznice), - dokaz o stručnoj spremi (preslika diplome o stečenom akademskom stupnju), - dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis HZMO-a); - dokaz o znanju engleskog jezika; - uvjerenje da se protiv pristupnika ne vodi kazneni postupak. Na natječaj se pod jednakim uvjetima mogu javiti osobe oba spola. Pristupnici koje se pozivaju na prednost pri zapošljavanju u skladu s odredbama članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.) i kod kojih ne postoje zapreke iz članka 104. tog zakona, osim traženih dokaza o ispunjavanju uvjeta ovog natječaja, dužne su dostaviti svu potrebnu dokumentaciju iz članka 103. tog zakona, kako bi mogle ostvariti tu prednost. Prijavom na natječaj pristupnici daju privolu za obradu osobnih podataka u skladu s propisima kojima je propisana zaštita osobnih podataka za svrhu provedbe natječajnog postupka i rezultata natječaja. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati. Pristupnici će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku. Hrvatski veterinarski institut Zagreb
Stručna spremaViša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik
JezikEngleski (B2)
Minimalno radno iskustvo1-3

- dinamičan posao u timu stručnjaka - mogućnost profesionalnog razvoja sudjelovanjem u izazovnim međunarodnim projektima - mogućnost stalnog stručnog usavršavanja
https://www.veinst.hrSavska cesta 143, 10000 Zagreb
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen26. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji IT, telekomunikacije iznosi 1328.03 EUR