Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj održavanja (m/ž)

Terme Tuhelj d.o.o.
Prijava do: 08. 07. 2024.
Lokacija rada: Tuheljske Toplice

Opis posla

Tražimo ambicioznu, iskusnu i kompetentnu osobu koja će biti odgovorna za vođenje područja održavanja. Ako ste željni novih izazova, tražite stalno zaposlenje i volite raditi u timu, prijavite se na slobodno radno mjesto: Voditelj održavanja (m/ž). Vaš zadatak će biti: - planiranje, organizacija i vođenje održavanja u skladu s ulogom i zadacima odjela - odgovornost za pravovremeno, stručno i pravilno izvođenje održavanja - planiranje i vođenje održavanja u hotelskom, bazenskom i vanjskom dijelu svih objekata tvrtke - vođenje održavanja projekata - upravljanje potrošnjom i troškovima tehničkih materijala, energenata i usluga - suradnja i nadzor nad izvođenjem usluga vanjskih ugovornih izvođača - odgovornost za provođenje odgovarajućeg zaštitnog sustava na području zaštite od požara - osiguranje da su objekti i strojevi održavani prema planu i važećim propisima - uređivanje i vođenje tehničke dokumentacije - priprema prijedloga poboljšanja, inovacija te njihova realizacija - provođenje zaštitnih sustava u području zaštite od požara, kemijske sigurnosti te opće sigurnosti u tvrtki - priprema izvještaja i izvještavanje vodstvu
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Očekivanja: - VI. ili VII. razina obrazovanja u području organizacije, tehničkog smjera, GING ili drugih relevantnih smjerova - najmanje 5 godina voditeljskog radnog iskustva, poželjno na pozicijama iz područja održavanja - znanje iz područja organizacije rada, ekonomije ili upravljanja troškovima - poželjno iskustvo iz područja bazenskih strojnih instalacija i opreme - poznavanje barem jednog stranog jezika (engleski/njemački jezik) - voditeljske sposobnosti - dobre komunikacijske i organizacijske sposobnosti - sposobnost rada u timu - sposobnost rada pod vremenskim pritiskom - stručnost i preciznost - sposobnost logičko-analitičkog razmišljanja - visok stupanj odgovornosti i pouzdanosti - velika mjera samoinicijative i motivacije za stjecanje novih znanja - poznavanje rada s aplikacijama Microsoft Office - usmjerenost na ciljeve rada
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineMS Office
JezikEngleski (A2), Njemački (A2)
Minimalne godine radnog iskustva5

- mogućnost dugoročne suradnje - rad u ugodnom okruženju i u dobrim radnim uvjetima - kreativan rad pun novih izazova - stručno usavršavanje i karijerni razvoj - novom suradniku ćemo, uz redovnu plaću i stimulaciju, osigurati i bogat izbor dodatnih pogodnosti u sklopu grupe Terma Olimia Ako ste se prepoznali u ovom opisu, motivirani ste i imate odgovarajuće kompetencije, pozivamo vas da nas uvjerite u to i pridružite se uspješnom i pozitivnom timu s jasnom vizijom. Svoju prijavu zajedno sa životopisom pošaljite putem linka za prijavu.
TERME TUHELJ d.o.o. za odmor, rekreaciju, zdravstveni turizam i putnička agencija
http://www.terme-tuhelj.hrLjudevita Gaja 4, 49 215 Tuheljske TopliceNaša misija u Termama Tuhelj je traženje pojedinaca koji će našim gostima pružiti izuzetnu uslugu i osobno gostoprimstvo. Ljudi su srž našeg poslovanja i u središtu svega što radimo.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen18. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 1184.83 EUR