Povratak

Operater na stroju za digitalni tisak (m/ž)

CORRECTUS MEDIA d.o.o.
Prijava do: 31. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Tražimo marljivu, odgovornu i preciznu osobu za rad na poziciji operatera stroja za tisak i doradu u digitalnoj tiskari malog formata. Glavne odgovornosti uključuju: - rad na digitalnom tiskarskom stroju Xerox Iridesse (priprema datoteka, nadzor tiska) - rezanje materijala na grafičkom nožu - rad na raznim strojevima za doradu (plastifikacija, savijanje, uvezivanje i drugi poslovi nakon tiska)
Vrsta poslaStalni radni odnos

- fleksibilnost i brzina te sposobnost za precizan i odgovoran rad - timski duh i spremnost na učenje novih vještina - informatička pismenost - odgovornost - samostalnost u radu - preciznost - sposobnost dizanja težine 25 kg (papir) Prednosti (ali nisu uvjeti): - iskustvo u radu na tiskarskim ili doradnim strojevima - SSS, poželjno u grafičkoj struci
Stručna spremaSrednja stručna sprema
JezikEngleski (A2)

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme s probnim rokom - rad u dinamičnom i kreativnom okruženju - stabilna primanja
http://www.correctusmedia.hrDivka Budaka 6, 10000 ZagrebMi smo mala digitalna tiskara prisutna na tržištu 14 godina. Naša specijalnost je brza i kvalitetna izrada tiskanih materijala manjih naklada. Naš tim je malen ali složan i efikasan u radu.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen21. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 1108.16 EUR