Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik u odjelu IT servisa i logistike (m/ž)

VENTEX d.o.o.
Prijava do: 26. 05. 2024.
Lokacija rada: Rijeka

Opis posla

Tvoji svakodnevni zadaci: - dijagnostika i popravak računala i računalne opreme - instalacija softvera - rad u servisu i na terenu - zaprimanje i izdavanje robe - manipulacija robom - vođenje evidencije servisnih aktivnosti
Vrsta poslaStalni radni odnos

Što očekujemo od tebe: - poznavanje informatičke opreme - razvijene komunikacijske vještine - sposobnost rješavanja konfliktnih situacija - radne navike i odgovornost - spremnost na suradnju i rad u timu - izražena želja za učenjem i daljnjim usavršavanjem - prethodno iskustvo na sličnim poslovima nije obavezno, ali je prednost
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Internet
JezikHrvatski (Materinji), Engleski (B2)
Minimalno radno iskustvo0-1

- mogućnost stalnog učenja, stjecanja industrijskih certifikata i napredovanje - ugodna radna atmosfera i rad unutar mladog i dinamičnog tima - konkurentna plaća i stimulativni paket
https://www.ventex.hrDražice 123c, 51000 RijekaTvrtka Ventex osnovana je 1989. godine te je danas jedan od vodećih pružatelja poslovnih IT usluga i rješenja na području Republike Hrvatske. Temeljna djelatnost tvrtke je pružanje usluga koje unapređuju produktivnost poslovanja klijenata primjenom najnovijih informatičkih rješenja. Kako bismo svojim klijentima omogućili besprijekoran rad, u svojem svakodnevnom poslovanju putem servisnog odjela pružamo podršku našim korisnicima u servisu i na terenu te vršimo pripremu i otpremu IT opreme prema našim korisnicima. U potrazi smo za novim članom/članicom našeg tima koji/koja će nam pomoći u pružanju najbolje moguće usluge našim korisnicima. Kao djelatnik/djelatnica u servisu i odjelu logistike imati ćete direktni kontakt s korisnikom i biti početni dio procesa rješavanja njihovih zahtjeva. Dužnost djelatnika/djelatnice u odjelu servisa i logistike je paziti na poštivanje korisnikovih prava i obaveza tvrtke prema korisniku. Ovo radno mjesto uključuje svakodnevni kontakt s korisnicima s ciljem rješavanja njihovih problema s informatičkom opremom. Suradnja unutar mladog i dinamičnog tima te konstantna edukacija osiguravaju brzinu i efikasnost u pronalaženju odgovora na sve korisničke zahtjeve.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen16. 05. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 1184.83 EUR