Povratak

Voditelj centralnog skladišta (m/ž)

ZAGREB COLORS d.o.o.
Prijava do: 13. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- organizacija i vođenje kompletnog poslovanja centralnog skladišta u Zagrebu - rukovođenje i upravljanje manjim timom zaposlenika (2-5) - odgovornost za stanje robe u skladištu - zaprimanje i kontrola ulaska robe sa svom pratećom dokumentacijom - isporuka i kontrola izlaska robe sa svom pratećom dokumentacijom - pravilno skladištenje i čuvanje robe te praćenje rokova iskoristivosti robe - organizacija logističke potpore prodaji – vlastita dostava i kurirske službe - nadziranje upotrebe i potrošnje osnovnih sredstava i potrošnog materijala - organizacija i provedba redovnih i izvanrednih popisa robe na zalihi (inventura) - organizacija i održavanje reda i čistoće u skladištu - spremnost na uvođenje i primjenu novih tehnologija i pristupa u skladišnom i logističkom poslovanju - suradnja s drugim odjelima unutar kompanije - po potrebi i drugi poslovi u skladu s radnim mjestom
Vrsta poslaStalni radni odnos

- minimalno 2 godine radnog iskustva na poslovima voditelja skladišta - iskustvo u vođenju manjeg tima skladištara i dostavljača (2-5) - prednost je poznavanje specifičnosti skladištenja boja i lakova, ali nije uvjet - dozvola za rukovanje viličarom (nije uvjet)
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Internet, Outlook
JezikEngleski (A2)
Minimalno radno iskustvo2-3

- rad u stabilnom i poticajnom okruženju - rad u kontroliranim temperaturnim uvjetima, skladište je grijano/hlađeno zbog specifičnosti prodajnog programa - 8 satno radno vrijeme u 1. smjeni 07:30-15:30h / 5 dnevni radni tjedan (svi slobodni vikendi) - službeni mobitel - službeno vozilo na upotrebu 24h - ugovor na neodređeno uz probni rok od 3 mjeseca
http://www.zagrebcolors.hrSlavonska Avenija 26/7, 10000 ZagrebKompanija ZAGREB COLORS d.o.o. ekskluzivni je uvoznik i distributer boja, lakova, alata, opreme i pribora vodećih svjetskih proizvođača i njihovih brendova. Naše poslovanje temelji se na dvije grupe proizvoda: - autoreparaturni program - program za drvo Trenutno brojimo preko 30 zaposlenih i 6 poslovnica na području Zagreba, Osijeka, Rijeke, Zadra i Splita, a s obzirom na povećanje obujma poslovanja i planove za širenje, u potrazi smo za novim članovima našeg tima.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen03. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Skladištenje i logistika iznosi 839.19 EUR