Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Monter - skladištar (m/ž)

NAMJEŠTAJ MIMA d.o.o. za trgovinu
Prijava do: 26. 05. 2024.
Lokacija rada: Koprivnica

Opis posla

- montira namještaj - radi na utovaru i istovaru robe, rad u skladištu, preslagivanje robe, priprema robe za isporuku - ispunjava skladišnu dokumentaciju - odgovoran za točnost dokumentacije i robe - nosi i prenosi namještaj
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- znanje rada sa viličarom (poželjno ali nije uvjet) - specifična znanja pakiranja namještaja, volumena - poznavanje skladišne dokumentacije - radno iskustvo poželjno - vozačka dozvola B kategorije
Vozačka dozvolaB
Minimalno radno iskustvo0-1

- dodatni dani godišnjeg odmora obzirom na staž - Multisport - dopunsko zdravstvo - loyalty voucher Prijavom na natječaj kandidati pristaju na obradu svojih osobnih podataka u svrhe provođenja selekcijskog postupka. Poziv u selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima za koje ocijenimo da odgovaraju traženim uvjetima. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje. Prijave sa životopisom slati putem linka za prijavu.
https://namjestaj-mima.hr/Valica 3, 52100 PulaNamještaj MIMA je kompanija s preko 30 godina iskustva i s više od 200 zaposlenih na 10 maloprodajnih lokacija u Hrvatskoj te posjeduje vlastiti proizvodni pogon u tvornici namještaja u Kastvu u okolici Rijeke. Naša ideja poslovanja je jednostavna: ponuditi kupcima funkcionalan namještaj visoke kvalitete i modernog dizajna po povoljnim cijenama, a za to trebamo upravo Vas!
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen06. 05. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 1184.83 EUR