Povratak

Viličarist (m/ž)

ENNA Fruit d.o.o.
Prijava do: 04. 07. 2024.
Lokacija rada: Varaždin, Dugo Selo

Opis posla

- obavlja poslove utovara i istovara robe pomoću viličara - preslaguje sirovinu u skladištu prema nalogu voditelja - prije rada vizualno provjerava ispravnost i čistoću viličara te o svim uočenim kvarovima obavještava voditelja ili djelatnika održavanja - po potrebi ili nalogu nadređenih izrađuje skladišnu dokumentaciju - brine o čistoći svog radnog mjesta - obavlja sve druge poslove za koje je potreban viličar po nalogu voditelja
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- SSS - položen stručni ispit za rukovatelja viličarom - radno iskustvo: min. 1 godina (poželjno, nije uvjet) - osnovno znanje rada na računalu (MS Office) Što očekujemo: - proaktivnost - sistematičnost u radu - spremnost na učenje i kontinuirani razvoj - spremnost na timski rad
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Digitalne vještineMS Office

- dinamično radno okruženje - profesionalnu radnu okolinu - mogućnost razvoja Napomena: životopis je potrebno poslati putem linka za prijavu. Prijava se neće razmatrati bez priloženog životopisa i bez naznačenog radnog mjesta za koje se kandidat prijavljuje. Podnošenjem prijave na natječaj kandidat daje izričitu privolu društvu da može prikupljati i obrađivati osobne podatke kandidata iz natječajne dokumentacije u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno odredbama Opće uredbe (EU) 2016/679 o zaštiti osobnih podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (‘’Narodne novine’’ broj 42/18).
https://ennafruit.hr/ENNA FRUIT je vodeća tvrtka za organizaciju proizvodnje, otkup, distribuciju i preradu voća i povrća na području Hrvatske i regije. Naša osnovna djelatnost je organizacija proizvodnje voća i povrća kroz kooperantske odnose s ciljem povezivanja primarne poljoprivredne proizvodnje i tržišta. Svojim kupcima osiguravamo kontinuiranu opskrbu svježim voćem i povrćem iz Hrvatske i svijeta. Tržištu nudimo kvalitetu i kontinuitet isporuke. Kooperantima osiguravamo sve preduvjete za kvalitetnu proizvodnju. Pouzdan smo i poželjan partner svojim kupcima i dobavljačima, a zaposlenicima nudimo priliku za napredovanje kroz rad u poticajnom okruženju. Politika zapošljavanja i odnosa prema zaposlenicima u našoj kompaniji počiva na principima izgradnje kvalitetnih timskih odnosa, ali i poticanja individualnih kvaliteta i kreativnosti zaposlenika. Dio smo uspješne grupacije ENERGIA NATURALIS, jedne od najbrže rastućih kompanija u Hrvatskoj koja svojim inovativnim idejama teži biti generator znanja i razvoja u cijeloj regiji.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen21. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Promet, transport, pomorstvo iznosi 839.19 EUR