Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Web / Power BI administrator (m/ž)

NAMJEŠTAJ MIMA d.o.o. za trgovinu
Prijava do: 08. 08. 2024.
Lokacija rada: Rijeka, Pula

Opis posla

Želite li biti dio našeg tima i doprinijeti uspješnom razvoju tvrtke svojim radom, znanjem i iskustvom? U Namještaju Mima Web i Power BI Administrator bitna je karika u lancu. Opis posla: - održavanje, kontrola i testiranje web stranice na svim podržanim vrstama uređaja i medija - praćenje performansi web stranice kako bi se zadovoljile tehničke predispozicije za optimalan rad web stranice - praćenje kvalitete sadržaja web stranice - predlaganje i ideje za unaprjeđenje web stranice i tehničkih predispozicija - programiranje novih i dorada postojećih aplikativnih rješenja na web okruženju - pružanje korisničke podrške zaposlenicima vezano za web stranicu - izrada izvještaja u Power BI sustavu
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- opsežno poznavanje CMS-a - solidno poznavanje Power BI sustava - odlično poznavanje MS Excel - opsežno poznavanje alata za praćenje performansi, optimizaciju i kvalitete podataka web stranice - opće znanje web standarda - opće znanje o maloprodaji - VŠS/VSS tehničkog ili društvenog usmjerenja - minimalno radno iskustvo: 1 godina
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineExcel, Content management system (CMS), MS Power BI
Minimalne godine radnog iskustva1

- dodatni dani godišnjeg odmora obzirom na staž - Multisport - dopunsko zdravstvo - loyalty voucher Prijavom na natječaj kandidati pristaju na obradu svojih osobnih podataka u svrhe provođenja selekcijskog postupka. Poziv u selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima za koje ocijenimo da odgovaraju traženim uvjetima. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje. Prijave sa životopisom slati putem linka za prijavu.
http://www.namjestaj-mima.hrValica 3, 52100 PulaNamještaj MIMA je kompanija s preko 30 godina iskustva i s više od 200 zaposlenih na 10 maloprodajnih lokacija u Hrvatskoj te posjeduje vlastiti proizvodni pogon u tvornici namještaja u Kastvu u okolici Rijeke. Naša ideja poslovanja je jednostavna: ponuditi kupcima funkcionalan namještaj visoke kvalitete i modernog dizajna po povoljnim cijenama, a za to trebamo upravo Vas!
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen19. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji IT, telekomunikacije iznosi 1632 EUR