Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Medicinska sestra / Medicinski tehničar

Poliklinika Bilić Vision za oftalmologiju, ortopediju i internu medicinu
Prijava do: 15. 05. 2024.
Plaća: Od 1400 EUR
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- posao medicinskog tehničara/medicinske sestre općeg smjera i/ili instrumentar/ka u modernoj i brzorastućoj zdravstvenoj ustanovi za oftalmologiju i ortopediju - asistencija liječnicima u ordinacijama ili u operacijskim salama - komunikacija s pacijentima i liječnicima
Vrsta poslaStalni radni odnos

- završena srednja medicinska / viša medicinska škola - položen stručni ispit - odlične vještine komunikacije - ekstrovertirana osoba usmjerena pacijentu, empatična, optimistična, dobra samokontrola, pozitivan duh i uživanje u timskom radu - želja za daljnjim učenjem i usvajanjem novog znanja - sposobnost za rad u dinamičnom okruženju
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineWord, Excel, Internet
JezikEngleski (A2)
Minimalno radno iskustvo1-3

- rad u ugodnom kolektivu te poštivanje vašeg rada uz stimulativna primanja - neradni vikendi i blagdani - mogućnost učenja, osobnog napretka i razvoja - cijenimo kreativnost, lojalnost i predanost poslu - plaća za početnike od 1.100,00 eur - oni koji žele raditi svoju struku u vrhunskom okruženju najnovije tehnologije i izvrsnog timskog rada, uz uvažavanje osobnih afiniteta dobiti će mogućnost dobro plaćenog rada te nagrađivanja prema doprinosu
Poliklinika Bilić Vision za oftalmologiju, ortopediju
https://bilicvision.hr/Ksaverska cesta 10, 10000 ZagrebU razdoblju od 1996. do 2022. zdravstvena ustanova Bilić Vision transformirala se od male očne ordinacije do jedne od vodećih oftalmoloških ustanova u regiji. U Poliklinici je trenutno stalno zaposlenih osam liječnika specijalista, od kojih je sedam specijalista oftalmologa i jedan specijalist ortoped. U Poliklinici djeluju i dva vanjska suradnika, specijalista oftalmologa. Uz liječnički kadar, u Poliklinici je zaposleno 10 medicinskih sestara i tehničara. Neprekidno ulažući u opremanje ustanove posljednjom generacijom oftalmološke tehnologije, u edukaciju zaposlenika, a posebice liječnika specijalista, Poliklinika Bilić Vision, vođena svojom misijom i vizijom, stalno usavršava razinu pružene usluge, kako bi pacijentima pružila najbolju moguću zdravstvenu skrb. Misija je naše Ustanove da uistinu svakom pacijentu pristupamo kao osobi, posvećujemo mu se u potpunosti i stručnom ga brigom vodimo kroz sve faze i potrebe – od prvoga dolaska do izlječenja. Vizija Poliklinike Bilić Vision je da kroz kontinuirano učenje i tehnološki napredak budemo vodeća očna poliklinika u regionalnim omjerima. Lideri smo u regiji u kirurškim tehnikama laserskom uklanjanju dioptrije te modernih operacija za kirurgiju očne leće i mrežnice. Izvrsni uvjeti postignuti su u modernoj novoj poliklinici od 2000 m2 uz korištenje vodeće svjetske tehnologije i vrhunskih stručnjaka u svojim područjima.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen15. 05. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Zdravstvo, socijalni rad iznosi 1227.34 EUR