Povratak

DTP operater / operater printera i cuttera (m/ž)

Printeo d.o.o.
Prijava do: 14. 10. 2024.
Plaća: Od 1200 EUR do 2000 EUR
Lokacija rada: Sesvete

Opis posla

Tražimo više osoba koje će raditi pripremu i montažu za tisak. Osim pripreme, osoba će uz prethodnu obuku raditi kao operater na trenutno najmodernijim printerima i cutterima za digitalni tisak velikog i malog formata. Mjesto rada: Sesvete (Novo Brestje - 50 m od autobusne, 200 m od željezničke stanice, 900 m od okretišta tramvaja Dubec).
Vrsta poslaStalni radni odnos, Studentski ugovor

Od Vas očekujemo: - ažurnost, točnost i analitičnost - samoinicijativnost, kreativnost, inovativnost - odlične komunikacijske vještine (pismene i usmene) - sistematičnost, urednost i preciznost - profesionalizam u pristupu poslu sa suradnicima i nadređenima - odgovornost Poznavanje rada u sljedećim programima (za sve kandidate): - Indesign - Illustrator ili Corel - Photoshop Prednost imaju osobe koje samostalno mogu voditi projekt u svim fazama proizvodnje: - priprema i montaža fileova za tisak - tisak (na pločaste i materijale u roli i arku, papir, itd.) - dorada (rezanje i štancanje svih vrsta materijala - digitalno i konvencionalno, završna obrada, itd.) - kontrola kvalitete proizvoda Dobrodošle su i osobe koje nisu završile Grafički fakultet, pogotovo osobe koje su završile neku tehničku školu, npr. za mehatroničara ili neke slične tehničke struke, a znaju ili žele naučiti raditi u programima kao što su Photoshop, Illustrator i Indesign (postoji mogućnost obuke).
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Power Point, Internet, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, MS Office
JezikEngleski (A2)

- neto plaća od 1200 do 2000 € (ovisno o znanju i iskustvu kandidata) - dodatne stimulacije u vidu nagrada, božićnica i regresa - mogućnost usavršavanja - rad na najmodernijoj opremi koja se konstantno modernizira dolaskom novih modela na tržište te rad u najnovijem softveru - plaćen prijevoz - 40-satni radni tjedan, radi se od ponedjeljka do petka od 08:00 do 16:00 h, iznimno subotom - plaćen prekovremeni rad (ako ga bude)
http://printeo.org/Zagrebačka 107, 10360 SesveteBavimo se tiskanjem i rezanjem svih vrsta materijala, od malog do velikog formata. Već 23 godine smo pouzdan partner klijentima u Hrvatskoj te u većini država EU zbog naše brzine, kvalitete tiska te usluge koju pružamo našim klijentima.
Potreban broj zaposlenikaViše
Oglas objavljen04. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 1108.16 EUR