Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač - dostavljač (m/ž)

TOMO VARGA d.o.o. za trgovinu, proizvodnju i montažu strojeva i opreme
Prijava do: 05. 08. 2024.
Lokacija rada: Zagreb, Zabok

Opis posla

- dostava materijala, utovar i istovar - slaganje robe - briga o voznom parku
Vrsta poslaStalni radni odnos

Stručna spremaSrednja stručna sprema, Kvalificirani
Vozačka dozvolaB
Minimalne godine radnog iskustva1-3
http:// http://www.tomovarga.com.hrCrnojezerska 20, 10000 ZagrebTvrtka TOMO VARGA d.o.o. utemeljena je 1994. godine te je svoj razvoj tvrtka započela na temelju respektabilnog radnog iskustva stečenog u tvrtki “Jedinstvo Zagreb”. Već kao iskusni stručni tim nastavili su u novim uvjetima djelovati najprije kao stalni ugovorni suradnik u proizvodnji i montaži za tvrtku "Pecon", a nedugo potom i potpuno samostalno u području održavanja i servisiranja opreme i uređaja u procesnoj, uglavnom prehrambenoj, farmaceutskoj i kemijskoj, industriji. Danas, nakon 30 godina uspješnog rada, tvrtka se pozicionirala na tržištu isključivo kao samostalni nositelj poslova, s razgranatom mrežom dobavljača i kooperanata iz raznih područja. Ulažući kontinuirano u svoj stručni tim, kao svoju najveću vrijednost, tvrtka TOMO VARGA d.o.o. nastoji biti tvrtka u koju ljudi žele doći raditi i educirati se sukladno potrebama i očekivanjima tržišta. Velika dodatna vrijednost tvrtke su inženjerska kreativnost, proizvodno i montažersko iskustvo, što u sinergiji daje visoku kvalitetu obavljenih radova te pouzdanost u ispunjavanju ugovorenih rokova.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen16. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Promet, transport, pomorstvo iznosi 1227.16 EUR