Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj izgradnje telekomunikacijske mreže (m/ž)

PRO-PING d.o.o. za trgovinu, proizvodnju i usluge
Prijava do: 04. 08. 2024.
Lokacija rada: Virje

Opis posla

- vođenje poslova u izgradnji telekomunikacijske mreže - suradnja s vanjskim izvođačima - koordinacija u izradi tehničkih rješenja - rad s projektnom dokumentacijom - potvrda tehničkih rješenja, pregled i potvrda proračuna - izrada tehničkih izvješća - izrada analiza i izrada izvješća - izrada ponuda, obavljanje drugih poslova prema uputama nadređenog - koordinacija s unutarnjim i vanjskim dionicima tijekom izgradnje - unaprjeđenje procesa - mjesto rada je Virje uz terenski rad ovisno o području izvođenja projekta (kontinentalna HR)
Vrsta poslaStalni radni odnos

- najmanje 1 godina odgovarajućeg stručnog iskustva kao voditelj u poslovima niskogradnje, po mogućnosti u izgradnji telekomunikacijskih mreža - visok stupanj točnosti i dosljednosti, samoinicijativa, fleksibilnost, korektnost - dobre komunikacijske vještine i osposobljenost za timski rad - sposobnost obrade, analize i sintetiziranja različitih složenosti, izazova i zahtjeva u jedinstveni projekt - odabir pravog modela i pristupa - usmjerenost na rezultate - iskustvo u radu s GIS alatima (QGIS, CAD, ...) Očekujemo: - poželjno iskustvo u vođenju tima - poznavanje stranog jezika - poznavanje relevantnih propisa iz djelokruga rada - profesionalnost u radu i odgovornost za vlastiti rad - ekonomično postupanje sa sredstvima i predmetima rada - organizacijske sposobnosti, komunikativnost, preciznost - područje stručnog obrazovanja: telekomunikacije, elektrotehnika, graditeljstvo

- stalni radni odnos uz probni rok 6 mjeseci - mogućnost rada na većim projektima s iskusnim timom - mogućnost osobnog razvoja - certificiranje i obrazovanje - nagrade za učinak
Pro-Ping d.o.o.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen22. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1328.11 EUR