Radnik u proizvodnji i montaži aluminijske bravarije / fasadnih sustava (m/ž)

METAL KONCEPT d.o.o. za usluge i trgovinu
Prijava do: 16. 09. 2024.
Lokacija rada: Zaprešić

Opis posla

Traži se radnik u proizvodnji i montaži aluminijske bravarije (prozori, vrata, fasade s ostakljenjem i sl.). Montaža ventiliranih fasada. Posao se sastoji od rada na obradi aluminijskih profila; rezanje, spajanje, okivanje, ostakljavanje i slično, te montaže proizvdenih elemenata na objektima. Radi se u timu.
Vrsta poslaStalni radni odnos

Tražimo motiviranu osobu za navedene poslove, isključivo državljane RH. Radno iskustvo u radu s aluminijskim sustavima ili na montažama ventiliranih fasada, je obvezno. Od kandidata očekujemo sljedeće: organiziranost, sklonost timskom radu, odgovornost, preciznost, želju za učenjem i razvojem. Molimo da nam se jave isključivo ozbiljni kandidati koji se uklapaju u naše zahtjeve.
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB
Minimalne godine radnog iskustva1-3

- rad u stabilnoj tvrtku u timovima vrsnih stručnjaka u pitanju izrade i montaže - rad u jutarnjoj smjeni - redovne i stimulativne prihode - plaćen prijevoz, smještaj i dnevnice za rad na terenu - mogućnost razvoja i napredovanja - profesionalno usavršavanje - plaćeni smještaj i terenski rad Ukoliko ste zainteresirani za nove izazove i rad u našoj tvrtki, dostavite nam svoj CV.
http://www.metal-koncept.hrKrapinska ulica 41, 10290 ZaprešićMETAL KONCEPT d.o.o. je tvrtka koja se primarno bavi proizvodnjom i ugradnjom aluminijske bravarije (prozori, vrata, fasade, od metala), protupožarne aluminijske bravarije, te montažom ventiliranih fasada. Isto tako, tvrtka sudjeluje u izradi projekata i razradi tehničkih detalja u građevinarstvu, uglavnom vezanih uz navedeno, aluminijsku bravariju i ventilirane fasade. Tijekom godina, iz male obiteljske tvrtke, Metal koncept d.o.o. se zajedno sa svojim djelatnicima, razvio u prepoznatljiv brand kad su u pitanju zahtjevne aluminijske konstrukcije s ostakljenjem te u oblikovanju vanjskih ovojnica objekata. Zbog kontinuiranog povećanja obujma posla, želja nam je proširiti svoj tim novim djelatnicima koji su spremni raditi u navedenom okruženju i koji se ne boje izazova. Unutar tvrtke se posvećuje velika pozornost kontinuiranoj edukaciji djelatnika, osobnom i profesionalnom razvoju, timskom radu i međusobnim konzultacijama kod rješavanja složenijih zadataka. Iako spada u kategoriju bravarskih tvrtki, Metal koncept d.o.o. se bavi zahtjevnijim projektima, te svakom pristupa indvidualno; od same precizne izrade ponude, razrade tehničkih detalja, pronalaska najboljih rješenja, pomoći oko odabira materijala i sirovina za objekte, te kontrole kompletnog projekta; od faze ideje do gotovog proizvoda.
Potreban broj zaposlenika5
Oglas objavljen06. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 1108.16 EUR