Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Specijalist za migraciju podataka (m/ž)

LIBUSOFT CICOM d.o.o.
Prijava do: 12. 09. 2024.
Lokacija rada: Zagreb, Rijeka, Osijek, Split, Novigrad (Istarski)

Opis posla

Naš Tim migracije podataka u potrazi je za iskusnim Specijalistom za migraciju podataka čiji će cilj biti kvalitetno odraditi cijeli proces konverzije. Ako već temeljito poznaješ proces migracije i želiš unaprjeđivati procese, onda je vrijeme da se prijaviš! Što bi bile tvoje odgovornosti? - samostalan rad na projektima migracije podataka - osiguravanje kvalitete, točnosti i integriteta podataka - analiza podataka, uviđanje potencijalnih utjecaja na projekt i razmatranje rizika - definiranje i dokumentiranje strategije, ishoda te faza migracije - suradnja i komunikacija sa svim dionicima migracijskog procesa radi razumijevanja zahtjeva i potreba - razvijanje i predlaganje optimalnih praksi - konstantna edukacija u tehničkom i tehnološkom smislu, poslovnoj logici i implementaciji Lokacija rada - Zagreb, Rijeka, Osijek, Split, Novigrad (Istarski)
Vrsta poslaStalni radni odnos

Kakve kvalifikacije očekujemo? - VŠS/VSS - minimalno 5 godina radnog iskustva na migracijskim projektima visoke kompleksnosti te rada u timu - visoko razvijene vještine u postavljanja SQL upita i napredno poznavanje koncepata relacijskih baza podataka (MS SQL; T-SQL) - visok stupanj odgovornosti i samostalnosti u radu - razvijene analitičke i komunikacijske vještine te vještine rješavanja zahtjevnih problema Poželjno: - poznavanje osnova poslovne logike vezane uz poslovne informacijske sustave Libusoft Cicoma - iskustvo u radu s programskim jezikom Python u domeni "Data Engineering"-a - iskustvo rada na migracijama podataka zakonski reguliranih subjekata
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineSQL, Transact-SQL (T-SQL), MS SQL
Minimalne godine radnog iskustva5

Ovdje te čeka odličan tim, klizno radno vrijeme, mogućnost rada od doma, brojne mogućnosti za usavršavanje, ali i razni drugi benefiti. Zašto bi nam se želio pridružiti? - jer imaš strastveni "builder mindset" - jer težiš ka tome da svaki puta izgradiš nešto uistinu sjajno - jer se ne bojiš izaći izvan okvira zadanog - jer konstantno voliš učiti nove stvari - jer želiš raditi s jednako motiviranim kolegama u timu i zajedno postizati odlične rezultate Što nudimo: - ugodna i timska radna okolina - mogućnost rada od doma - fleksibilno radno vrijeme - razni financijski i nefinancijski benefiti (Multisport, sistematski, jubilarne nagrade itd.) - mogućnost razvoja, educiranja i certificiranja - uvijek opremljena kuhinja
Više o poslodavcu
Potreban broj zaposlenikaViše
Oglas objavljen02. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji IT, telekomunikacije iznosi 1632 EUR