Povratak

Serviser / monter rashladne i klimatizacijske opreme (m/ž)

CROWN COOL d.o.o. za trgovinu i usluge
Prijava do: 20. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb i okolica, Rijeka i okolica, Split i okolica

Opis posla

Instaliranje i montaža rashladnih komora, rashladne opreme, klimatizacije, preventivni servisi i popravci na rashladnim i klimatizacijskim uređajima (rashladnici vode, dizalice topline, klima komore, VRF sustavi, klima uređaji, ventilokonvektori).
Vrsta poslaStalni radni odnos

Od kandidata očekujemo: - elektro struku - samostalnost u obavljanju dnevnih zadaća, iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno godinu dana - poznavanje elemenata sustava hlađenja i klimatizacije te rashladnih tvari koje se koriste u tehnici hlađenja kao i instalacijskog materijala - osnove informatičke pismenosti i vozačku dozvolu B kategorije Prednost imaju kandidati s uvjerenjem o osposobljenosti za gospodarenje rashladnim sredstvima.
Vozačka dozvolaB
Minimalno radno iskustvo1

- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok - uvođenje u posao uz podršku mentora - stručnu obuku i usavršavanje na području rashladne opreme uređaja - dinamično radno okruženje - dodatna usavršavanja u području novih tehnologija - atraktivna primanja Dodaci na plaću: - božićnica - uskrsnica - dar djeci - potpora za novorođenče - topli obrok - stimulacije za dobro odrađen posao - plaćeni vrtić Ako se prepoznaješ u elementima našeg oglasa i želiš saznati više o poslu, daj nam priliku da se upoznamo. Pošalji nam svoj životopis.
Crown cool d.o.o.
http://tccroatia.hr/Kralja Petra Svačića 130, 31300 Beli Manastir
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen20. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865.16 EUR