Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vulkanizer - Mehaničar (m/ž)

B.P.A.C. Auto d.o.o.
Prijava do: 03. 06. 2024.
Lokacija rada: Sesvete

Opis posla

Ako ste vulkanizer sa 3 mjeseca iskustva u osobnom i teretnom programu te odgovarate navedenim kriterijima, a želite se i dodatno profesionalno razvijati i pridružiti mladom timu u dinamičnoj i izazovnoj poslovnoj sredini, idealna smo prilika za vas! Kako radimo? Naš posao je svaki dan drugačiji i obuhvaća popravke i redovito servisiranje teretnih i osobnih vozila. Računamo na proaktivnost i angažman svih zaposlenih uz primarno poznavanje svih procesa. Cijenimo vaše mišljenje, iskustvo i želju za razvojem u planiranju i obavljanju posla sa ciljem zajedničkog napredovanja, poboljšanja procesa i olakšavanja obavljanja posla. Prolazak kroz različite segmente našeg poslovanja omogućit će nam da zajedno prepoznamo vaše želje i potencijale te nakon toga pristupimo razvoju i gradnji vještina u željenom smjeru. Što od vas očekujemo? Opis zadataka i odgovornosti: - redovito kontroliranje, zamjene, balansiranje i popravci guma na osobnim i teretnim vozilima u mehaničarskoj radionici - vođenje evidencije o stanju guma te redovito naručivanje guma - održavanje čistoće i urednosti radionice
Vrsta poslaStalni radni odnos

- poželjno tri mjeseca iskustva kao vulkanizer na teretnom i osobnom programu - SSS - vozačka dozvola minimalno B kategorije - prednost: vozačka dozvola C kategorije Osobni profil: - samostalnost i strast prema poslu - usmjerenost na postizanje rezultata - komunikativnost i timski rad - želja za stjecanjem novih znanja i vještina
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB

- rad u mladoj i motivirajućoj sredini sa pozitivnim stavom prema djelatnicima i dugoročnim vizijama - mogućnost razvoja vještina i znanja kako u internim procesima tako i u vanjskim edukacijama - iskustvo rada u internacionalnoj kompaniji i dinamičnom okruženju
Slatinska 1,undefined SesveteB.P.A.C. Auto d.o.o., tvrtka članica Dukat Grupe i dio Lactalis Grupe, vodećeg svjetskog proizvođača mliječnih proizvoda. Bavimo se upravljanjem voznim parkom kojim se koriste naše sestrinske kompanije. Naša je misija kontinuirano pružati najbolju uslugu u upravljanju voznim parkom sa fokusom na zadovoljstvo korisnika.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen14. 05. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 1184.83 EUR