Povratak

Energetski certifikator (m/ž)

A1 KONTROL CENTAR d.o.o.
Prijava do: 04. 10. 2024.
Plaća: Od 1500 EUR do 2500 EUR
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Tražimo energetske certifikatore (m/ž) osposobljene za provedbu energetskog pregleda zgrada sa složenim tehničkim sustavima (Modul 2). Glavne odgovornosti: - sudjelovanje u provedbi energetskih pregleda zgrada i sustava - sudjelovanje u provedbi energetskih pregleda u velikim poduzećima - izrada energetskih certifikata u skladu sa zakonskom regulativom - savjetovanje klijenata u vezi s poboljšanjem energetske učinkovitosti - rad s potrebnim softverima i alatima za izračune energetske učinkovitosti
Vrsta poslaStalni radni odnos, Honorarno, Partnerska suradnja

Dodatni uvjeti: - VSS strojarstvo, elektrotehnika, građevina ili arhitektura - ovlaštenje za obavljanje energetskih pregleda zgrada (Modul 2) - poželjno ovlaštenje za obavljanje energetskih pregleda velikih poduzeća ("Modul 3"). - poznavanje zakonodavnog okvira, - iskustvo u provođenju energetskih pregleda i izradi energetskih izvješća - izvrsne analitičke i organizacijske vještine - sposobnost rada sa softverskim alatima za analizu i modeliranje energetskih sustava Dodatno, prednost imaju kandidati osposobljeni za provedbu energetskih pregleda velikih poduzeća (tzv. Modul 3).
Stručna spremaVisoka stručna sprema
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Power Point, Internet, AutoCAD
JezikEngleski (A2)
Minimalne godine radnog iskustva5+

- stručni razvoj kroz kontinuirane edukacije i certifikate - fleksibilne uvjete rada i stimulativna primanja - rad u dinamičnom i poticajnom okruženju - bonuse ovisno o ostvarenim rezultatima
A1 KONTROL CENTAR d.o.o. za usluge
http://www.a1-kontrolcentar.hrSpecijalizirana smo tvrtka za pružanje usluga tehničkih ispitivana, pregleda, certificiranja i savjetovanja u području graditeljstva i sigurnosti. Naša misija je osigurati visoke standarde kvalitete i sigurnosti u skladu s relevantnim zakonodavstvom i propisima, pružajući našim klijentima pouzdane i stručne usluge.
Prosječna plaća u kategoriji Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1288.8 EUR