Povratak

Kalkulant elektrotehničkih instalacija (m/ž)

Elos d.o.o.
Prijava do: 07. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb, Solin

Opis posla

Pozivamo Vas da se učinkovito razvijate na poziciji: Kalkulant elektrotehničkih instalacija (m/ž). Opis posla: - analiziranje projektne dokumentacije za radove za koje se priprema ponuda - izrada kalkulacija, normiranje i analiziranje cijena u skladu s tržišnim uvjetima - priprema i izrada ponudbenih troškovnika - priprema i izrada troškovnika za dobavljače i kooperante te prikupljanje ulaznih cijena i ponuda - analiza, ocjenjivanje i rangiranje ulaznih cijena i ponuda - izračun i normiranje stavki troškovnika - provjera točnosti, funkcionalnosti i financijske ispravnosti ponuđenih rješenja - objedinjavanje, provjera i verifikacija kalkulacija drugih članova tima za izradu ponude - prikupljanje i obrada natječajne dokumentacije i/ili pretkvalifikacija - sudjelovanje u pripremi i izradi općeg dijela ponuda - priprema i dostava dokumentacije po zahtjevu kupca - izrada izvještaja te vođenje i ažuriranje relevantnih baza podataka - ostali povezani poslovi.
Vrsta poslaStalni radni odnos

- SSS/VŠS/VSS - smjer elektrotehnika - radno iskustvo minimalno godinu dana na istim ili sličnim poslovima - organizacijske sposobnosti i samostalnost u odlučivanju - pouzdanost, odgovornost i fleksibilnost u radu s drugima - sklonost timskom radu i efikasno upravljanje vremenom i zadacima - spremnost na kontinuirano učenje i usavršavanje - aktivno znanje engleskog jezika - aktivan rad na računalu (MS Office, MS Outlook, AutoCAD - osnove)
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Magisterij, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Power Point, Internet, AutoCAD, Outlook
JezikEngleski (B2)
Minimalno radno iskustvo1

- rad na neodređeno radno vrijeme s probnim rokom - kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj uz mogućnost stalnog stručnog usavršavanja - korporativna druženja (domjenci, team building) - poticajna primanja koja odgovaraju značaju radnog mjesta - prijenosno računalo i mobilni telefon - rad u renomiranoj kompaniji - početak rada najkasnije 01.09.2024.
Elos d.o.o.
https://elos.hr/Zoranićeva ulica 1, 21210 SolinElos d.o.o. je vodeća tvrtka na području Republike Hrvatske za projektiranje, dizajniranje i izvođenje svjetlotehničkih rješenja na svim područjima primjene. Profesionalan tim od preko 60 zaposlenih ljudi s dugogodišnjim iskustvom na području svjetlotehnike, uz široku paletu renomiranih brendova, rješava i najzahtjevnije svjetlotehničke izazove. Snaga Elosa je u apsolutnoj sinergiji svih segmenata profesionalnog poslovanja.Više o poslodavcu
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen27. 06. 2024.
Kategorije
Prosječna plaća u kategoriji Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013.85 EUR