Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Metadata Processing Operator (m/ž)

ADSCANNER d.o.o.
Prijava do: 03. 08. 2024.
Lokacija rada: Zagreb, rad od kuće

Opis posla

Uvijek radimo na nečem novom; novim integracijama, novim partnerstvima i projektima. Širimo naš tim, pa smo u potrazi za novim Metadata Processing Operatorima (m/ž).
Vrsta poslaStalni radni odnos

Što očekujemo od Metadata Processing Operatora? - odlične računalne vještine - dobre komunikacijske vještine - razvijene vještine timskog igrača - (bonus) dobro poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu - (bonus) dobro poznavanje francuskog jezika u govoru i pismu
Stručna spremaSrednja stručna sprema
JezikNjemački (Prednost), Francuski (Prednost)

- ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci - rad od kuće (uz naknadu za rad na izdvojenom mjestu rada) Ili rad iz ureda (uz naknadu za prijevoz) - mjesečne bonuse ovisno o radnom učinku tima - minimalno 23 dana godišnjeg odmora - razne obiteljske benefite (subvencioniranje vrtića, dar za dijete, plaćeni dopust za djetetov polazak u školu, plaćeni dopust za prilagodbu djeteta u vrtiću…) - božićnica i dr. Svi kandidati će po zaprimljenoj prijavi dobiti poveznicu za testiranje znanja i vještina, a najuspješniji će biti pozvani u sljedeći krug selekcijskog postupka.
ADSCANNER društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
https://www.alleyesonscreens.com/Ulica Donje Svetice 35, 10000 ZagrebAll eyes on screens je inovator u svijetu TV oglašavanja. Razvijamo tehnologije za praćenje i analizu TV oglašavanja i postavljamo nove standarde u data-driven oglašavanju. Naša rješenja koristi više od 50 klijenata u 5 europskih zemalja iz različitih grupa klijenata kao što su oglašivači, regulatorna tijela, TV kuće, medijske agencije i telekom operateri.
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen24. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji IT, telekomunikacije iznosi 1632 EUR