Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Service desk administrator (m/ž)

VENTEX društvo s ograničenom odgovornošću za unutarnji i vanjskotrgovinski promet roba i usluga i zastupanje
Prijava do: 04. 09. 2022.
Lokacija rada: Rijeka

Opis posla

Jesi li ti naš novi Service desk administrator (m/ž)? Service desk administrator zaposlenik je Service desk odjela unutar odjela sistemskih integracija te je središnja točka komunikacije prema našim klijentima, partnerima i internim procesima unutar Ventexa. Želiš raditi s korisnicima i biti centralna točka komunikacije iliti ključni dio rješavanja njihovih zahtjeva i problema? Onda se pridruži našoj vrhunskoj ekipi! Doći ćeš u prijateljsku radnu atmosferu gdje ćeš imati veliku osobnu i profesionalnu slobodu ali zauzvrat očekujemo i visoku osobnu i profesionalnu odgovornost. Aha, zanima te što ćeš raditi? - odgovoran si za sve radne naloge koje dobivamo od korisnika - zaprimanje, pregled, klasificiranje, prioritizacija (znaš li što je ITIL? Da? Odlično! Ne znaš? Nema problema, naučit ćeš kao i puno drugih vještina) - razgovarati ćeš telefonski i dopisivati se s korisnicima i partnerima - rješavati jednostavne zahtjeve klijenata - voditi brigu da se nalozi rješavaju i zatvaraju sukladno SLA - informirati korisnike o našim uslugama - koordinirati jednostavnije projekte s ostalim odjelima unutar tvrtke u svrhu isporuke rješenja

Odgovara nam ukoliko: - imaš minimalno SSS (poželjno ekonomskog ili informatičkog usmjerenja) - posjeduješ komunikacijske vještine iliti "znaš s ljudima“ - orijentiran si na procese i rezultate - brz si i efikasan - voliš timski rad - znaš engleski - si već radio u prodaji proizvoda ili usluga ili kao teleoperater

Što možeš očekivati? - pomoć u svakom koraku - sigurna i redovita primanja - kvartalni bonus ovisno o rezultatima odjela (sjećaš se, upravljanje nalozima…) - rad na neodređeno - profesionalni rast i razvoj - rad u jednoj smjeni, vikendi slobodni - besplatna kava
VENTEX d.o.o.
http://www.ventex.hrDražice 123C, 51000 Rijeka
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen25. 08. 2022.
Prosječna plaća u kategoriji Administrativna zanimanja iznosi 1101.46 EUR