Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Komunalni radnik (m/ž)

RUKOM d.o.o. za komunalne djelatnosti
Prijava do: 02. 08. 2024.
Lokacija rada: Rugvica

Opis posla

Raspisuje se natječaj za zapošljavanje 6 radnika/ca na određeno vrijeme za radno mjesto Komunalni radnik. Opis poslova: - obavlja poslove održavanja javnih površina (zelenih površina, pješačkih staza, otvorenih odvodnih kanala, uređaja za oborinsku kanalizaciju, nerazvrstanih cesta i groblja) - čisti snijeg sa prometnica, nogostupa i ostalih javnih površina - obavlja sadnju sadnog materijala za uređenje javnih površina, šišanje živica i ostale poslove uređenja okoliša - obavlja ostale zadaće po nalogu voditelja komunalnih poslova ili direktora
Vrsta poslaNa određeno vrijeme

Minimalni uvjeti zapošljavanja: - niža sručna sprema ili osnovna škola - potvrda PU o nekažnjavanju - položen ispit stručnog osposobljavanja za poslove: rukovatelj motornom pilom, rukovatelj trimerom, rukovatelj motornom kosilicom - zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se osoba prima (fizička i psihička zdravstvena sposobnost) - smostalnost u radu, odgovornost, marljivost - poznavanje i pridržavanje mjera zaštite na radu - spremnost za rad na terenu - organizacijske sposobnosti Dokumentacija koju su kandidati dužni priložiti: - životopis - dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika svjedodžbe) - dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice ili osobne iskaznice) - dokaz o položenim ispitima stručnog osposobljavanja za rukovanje motornom pilom i strojevima za košnju trave i održavanje javnih površina - potvrda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu - uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od mjesec dana)
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Kvalificirani, Nekvalificirani
Potreban broj zaposlenika6
Oglas objavljen04. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 1184.83 EUR