Povratak

Traktorist (m/ž)

Puklavec Family Wines d.o.o.
Prijava do: 16. 11. 2024.
Lokacija rada: Slovenija

Opis posla

Vinogradi čekaju na tebe! Možda tražimo baš tebe! Želiš li raditi okružen zelenim vinogradima i doprinositi rastu jedne od vodećih vinskih kuća u Sloveniji? Puklavec Family Wines traži pouzdanu i motiviranu osobu za radno mjesto: Traktorist (m/ž). Mjesto rada: Slovenija (okolica Ormoža).
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Očekujemo: - obavezno iskustvo u upravljanju traktorom - vozačku dozvolu za traktor (kategorija F) - strast prema radu u vinogradima i prirodi
Vozačka dozvolaF

- izvrstan tim i opušteno, fleksibilno radno okruženje - rad samo u prvoj smjeni, isključivo po suhom vremenu - dobru plaću s mogućnošću dodatnih stimulacija Sve ozbiljne i zainteresirane kandidate pozivamo da se prijave putem linka za prijavu.
11 Kolodvorska cesta, 2270 Ormož
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen16. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 1071.94 EUR