Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj ureda (m/ž)

Šušković-građenje d.o.o.
Prijava do: 20. 06. 2024.
Plaća: Od 1750 EUR
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Povećanje opsega posla iziskuje i pojačanje radne snage te smo u potrazi za voditeljem ureda. Opis posla: - glavna odgovorna osoba za sve uredske poslove - rad većinom iz ureda - rad na kompletnoj nabavi - uredska pozicija ali maksimalno dinamična zbog zanimljivih i opsežnih radnji te komunikaciji sa velikim brojem raznih stranaka i partnera
Vrsta poslaStalni radni odnos

- uredski posao kompletne nabave, javne, dobavljači, izrada ponuda, suradnja sa računovodstvom i slično - pozicija ekonomskog i financijskog voditelja ureda - razumijevanje građevinske struke poželjno, ali nije nužno
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Magisterij, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Doktorat, MBA, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Power Point, Internet, AutoCAD, Photoshop

- početna plaća 1750 € neto - zavisno o kvalifikacijama kandidata, može i više - službeni auto te kompletna potrebna oprema za radnu poziciju - mogućnost napredovanja te dodatnih edukacija - uredno radno vrijeme - svi ostali uvjeti za kvalitetno vođenje ekonomije i financija
ŠUŠKOVIĆ-GRAĐENJE društvo s ograničenom odgovornošću za građenje, trgovinu i marketing
http://suskovic-gradjenje.hrRočići 20, 10000 ZagrebTvrtka osnovana 1994. godine. Zapošljavamo 40 + ljudi trenutno. Specijalizirani za sve poslove niskogradnje sa svom potrebnom mehanizacijom. Tvrtka gdje je organizacija i zajedništvo na prvom mjestu.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen10. 06. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Administrativna zanimanja iznosi 819.77 EUR