Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodajni predstavnik (m/ž)

Zepter Hrvatska (Tuttoluxo d.o.o.)
Prijava do: 08. 09. 2024.
Lokacija rada: Hrvatska

Opis posla

Želite postati dio našeg tima? Ambiciozni ste i želite puno naučiti? Onda ste na pravom mjestu! Nama trebaju kreativne, pametne, vrijedne i motivirane osobe, koje žele biti dio naše uspješne priče.
Vrsta poslaNa određeno vrijeme

- MS Office i Internet - vozačka dozvola nije presudna - iskustvo nije presudno
Digitalne vještineWord, Excel, Power Point, Internet, Outlook
JezikEngleski (A2)

Zepter se ponosi svojim vrhunski obučenim, visoko motiviranim i inspiriranim voditeljima prodaje i savjetnicima na globalnoj misiji zdravlja i ljepote. Zepterova vizija, vrhunska kvaliteta, inovativni proizvodi i jedinstveni sustav prodaje doprinose Zepterovom uspjehu i promociji zdravog života. Ukoliko ste komunikativni, ambiciozni, timski igrač i tražite dobru zaradu, savjetujemo Vam da nam javite putem linka za prijavu. Očekujemo Vaše prijave, javite nam se!
TUTTOLUXO d.o.o.
http://www.zepter.hrRadnička cesta 30, 10000 ZagrebZepter International je multinacionalna kompanija koja preko trideset pet godina proizvodi, prodaje i distribuira ekskluzivne, visoko kvalitetne proizvode u službi zdravog i kvalitetnog života. Nastojimo poboljšati kvalitetu života ljudi u preko 60 zemalja širom svijeta proizvodima koji su bazna potreba svakodnevnog života.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen29. 08. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR