Povratak

IT field tehničar - serviser elektronske opreme (m/ž)

FISCAL SOLUTIONS d.o.o.
Prijava do: 11. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Opis radnog mjesta: - 85% radnog vremena provodi se na terenu - dijagnostika kvarova hardvera - otklanjanje problema - postavljanje i konfiguriranje računala, POS opreme, perifernih i mrežnih uređaja na adresi klijenta ili u servisnom centru - prijem neispravne opreme - dostava popravljene opreme iz servisa
Vrsta poslaStalni radni odnos

Potrebni uvjeti: - osnovno poznavanje mrežne opreme i infrastrukture - spremnost za rad na terenu - spremnost za rad prekovremeno, popodne i vikendom (dežurstva koja su dodatno plaćena) - vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač) - konverzacijska razina engleskog jezika - strast i inicijativa prema trendovima u IT industriji - iskustvo u održavanju IT opreme će biti smatrano prednošću - poznavanje sustava za tickete će biti smatrano prednošću
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineComputer Hardware, Hardware Installation, Hardware Repair, Hardware Support, IT Hardware Support
JezikEngleski (B2)

- 21 dan godišnjeg odmora - dodatno zdravstveno osiguranje nakon probnog perioda - zajednička godišnja putovanja, teambuilding aktivnosti (npr. izleti, sportska natjecanja, društvene igre, itd.) - raznovrsni projekti s vodećim svjetskim stručnjacima u maloprodajnim tehnologijama - rad s najnovijim tehnologijama, visoko inovativnim i komercijalno uspješnim proizvodima - kontinuirano mentorstvo i obuka u okviru naše Akademije - poticanje i nagrađivanje dobrih ideja i inovativnih pristupa
https://www.fiscal-solutions.com/Čulinečka 46, 10040 ZagrebFiscal Solutions je međunarodna softverska tvrtka s uredom u Zagrebu, specijalizirana za maloprodajna tehnološka rješenja i usluge. Naši projekti obuhvaćaju suradnju s trgovačkim lancima širom Europe, fokusirajući se na razvoj modula koji podržavaju fiskalne zahtjeve i najnovije standarde u maloprodaji. Nagrađeni smo kao "Top 10 pružatelja maloprodajnih tehnoloških rješenja u Europi" za 2019. godinu. Partneri smo s preko 70 klijenata u 17 zemalja, uključujući poznate trgovačke lance poput Ikea, Decathlon, Deichmann, Jysk... Fiscal Solutions je dio Fiscal Solutions Grupe, osnovane 2002. godine u Novom Sadu te uredima u Zagrebu, Novom Sadu, Beogradu, Nišu, Sarajevu i Banja Luci. Ako želite saznati više o našoj tvrtki i njezinim vrijednostima, poslušajte podcast jednog od osnivača: "Riba smrdi od glave" dostupan na Anchor platformi.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen01. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji IT, telekomunikacije iznosi 1328.03 EUR