Povratak

Prodajni savjetnik (m/ž)

VUKMAN MOTORS, obrt za popravak i trgovinu motornim vozilima vl. Jozo Vukman, Plano, Plano 1/a
Prijava do: 18. 10. 2024.
Lokacija rada: Split

Opis posla

- savjetovanje prilikom kupnje vozila - ažuriranje ponude vozila na web stranicama tvrtke i partnerskih portala - obrada upita kupaca, priprema ponuda i specifikacija vozila - koordinacija procesa ishodovanja financiranja vozila - briga o prodajnoj dokumentaciji i bazi evidencije kupaca - priprema vozila za isporuku - odrađivanje testnih vožnji
Vrsta poslaStalni radni odnos

Što očekujemo: - minimalno 1 godina radnog iskustva u prodaji na sličnim pozicijama - izvrsne prodajne, komunikacijske i prezentacijske vještine - sklonost timskom radu i razvijanju dobrih odnosa sa suradnicima - napredno korištenje MS Office aplikacija - usmjerenost na detalje i zadovoljstvo klijenta
Stručna spremaSrednja stručna sprema
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Internet, Outlook
JezikEngleski (A2)
Minimalne godine radnog iskustva1-3

- poticajna primanja uz prodajni bonus - mogućnost stručnog usavršavanja i dodatne edukacije - kvalitetni uvjeti rada u ugodnoj i poticajnoj sredini
VUKMAN MOTORS,  obrt za popravak i trgovinu motornim vozilima vl. Jozo Vukman, Plano, Plano 1/a
Cesta Plano 1, 21220 PlanoVukman Motors je ovlašteni serviser za marku Ford na području Splitsko-dalmatinske županije. Obrt je u obiteljskom vlasništvu te posluje od 1965.g. Uz ovlašteni servis, dio djelatnosti je i prodaja rabljenih vozila
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen08. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR