Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručni suradnik / viši stručni suradnik u Odjelu za produkciju (m/ž)

Hrvatska turistička zajednica
Prijava do: 27. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Hrvatska turistička zajednica objavljuje natječaj za primanje u radni odnos na radno mjesto: Stručni suradnik / viši stručni suradnik u Odjelu za produkciju (m/ž). Opis poslova: - komunikacija sa sektorima i odjelima unutar Hrvatske turističke zajednice vezano uz njihove potrebe za tiskanim, online, video i audio materijalima - pregled svih potreba i upita i raspodjela poslova suradnicima u odjelu i vanjskim suradnicima radi pravovaljane i pravovremene produkcije materijala - sistematizirano praćenje produkcije materijala i rokova isporuke - komunikacija i koordinacija rada s produkcijskim agencijama vezano uz produkciju materijala prema zadanim specifikacijama i rokovima - komunikacija i koordinacija suradnje s vanjskim suradnicima i dobavljačima - pregled svih materijala pristiglih od suradnika odjela, produkcijskih agencija i vanjskih suradnika - distribucija materijala sektorima i odjelima koji su za njima iskazali potrebe - izrada izvješća i prezentacija realiziranih produkcijskih projekata prema potrebi - sistematizirano vođenje arhive materijala i projekata - asistencija u alokaciji, planiranju i praćenju realizacije godišnjeg budžeta - praćenje trendova u produkcijskim procesima i iniciranje novih tehnologija ili suradnji u svrhu kreiranja što kvalitetnije produkcijske ponude izrade materijala za potrebe promidžbe hrvatskog turizma - ostali stručni poslovi u skladu s godišnjim programom rada, strateškim dokumentima i ostalim aktima HTZ-a
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Poželjna znanja i kompetencije: - radno iskustvo u području oglašavanja, po mogućnosti u produkcijskom timu u marketinškoj agenciji (prikazati portfelj s konkretnim navođenjem produkcijskih zadataka), samostalno i timski - poznavanje komunikacijskih materijala koji se koriste u online i offline oglašavanju - osnovno poznavanje tehnika i procesa izrade materijala u online i offline oglašavanju - iskustvo suradnje s marketinškim agencijama, tiskarama, video/audio studijima - odlično poznavanje rada na uredskim računalnim sustavima i aplikacijama (npr. MS Windows, MS Office i sl.) - izražena organiziranost i analitičnost, želja za stalnim usavršavanjem i usvajanjem novih tehnologija - razumijevanje turističkog sustava i turističkog zakonodavstva u Hrvatskoj, poznavanje turističke industrije i turističkih proizvoda - samoinicijativnost, razvijena sposobnost komuniciranja i sklonost timskom radu Propisani uvjeti za radno mjesto*: - završen najmanje stručni studij ili preddiplomski sveučilišni studij - najmanje jedna godina radnog iskustva na poslovima koji odgovaraju stupnju stečene stručne spreme iz točke 1 - znanje jednoga stranog jezika - znanje rada na osobnom računalu *sukladno čl. 14. Pravilnika o posebnim uvjetima koje moraju ispunjavati zaposleni u turističkim zajednicama (NN 13/22) Potrebna dokumentacija uz prijavu: - životopis - dokaz o stručnoj spremi, traženom radnom iskustvu (HZMO - elektronički zapis o radno pravnom statusu), poznavanju stranih jezika i o ostalim poslovima navedenim pod traženim poželjnim kvalifikacijama i vještinama (preslike uvjerenja, svjedodžbi, potvrda, certifikata i slične dokumentacije); - uvjerenje o kaznenom postupku („uvjerenje o nekažnjavanju“ nadležnog suda) HTZ može prije zaključivanja ugovora o radu zatražiti uvid u originale i/ili odgovarajuću presliku dostavljene dokumentacije, kao i drugu dokumentaciju kojom se dokazuje ispunjavanje propisanih uvjeta Napomena: Odabrani kandidat ne smije biti u sukobu interesa vezanom uz posao za koji se prijavljuje od dana sklapanja ugovora o radu. Testiranje kandidata: HTZ može odlučiti provesti stručno testiranje stručnog znanja i kompetencija te psihofizičkih sposobnosti kandidata, o čemu će odabrani kandidati biti pravovremeno obaviješteni. Način prijave: Zamolbe s pripadajućom dokumentacijom zaprimaju se isključivo putem linka na elektroničku prijavu. U obzir će se uzimati isključivo prijave zaprimljene putem portala MojPosao. Rok za prijavu: 10 dana od objave oglasa.
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineMS Office, MS Windows
Minimalne godine radnog iskustva1

- rad u stabilnoj i respektabilnoj instituciji - lokacija u centru Zagreba - redovita, odgovarajuća primanja - ugodno radno okruženje u motivirajućem timu - kontinuirano stručno usavršavanje
HRVATSKA TURISTIČKA ZAJEDNICA
https://www.htz.hrIblerov trg 10/4, 10 000 Zagreb
Potreban broj zaposlenika2
Oglas objavljen17. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Marketing, PR i mediji iznosi 1248.11 EUR