Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Sales Manager za teritorij Hrvatske, Slovenije i BiH (m/ž)

TBO.COM
Prijava do: 29. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Zbog značajnog rasta tržišta, u potrazi smo za iskusnim Sales Managerom sa sjedištem u Hrvatskoj. Odabrani kandidat biti će odgovoran(na) za tržišta Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine. Opis posla: - definicija novih potencijalnih partner turističkih agencija u navedenim državama koje bi kupovale turističke usluge putem tbo.com platforme - obuka i izgradnja povjerenja kod novih partnera te izgradnja dugoročnih poslovnih odnosa - održavanje postojećih poslovnih odnosa te kreativnost u razvoju suradnje - pregovori o komercijalnim/financijskim uvjetima suradnje - rad s definiranim ciljevima i budžetom, kako financijskim tako i operativnim - redoviti sastanci sa agencijama u regiji što podrazumijeva: najmanje 3-4 dana u tjednu terenski posao u vidu održavanja demo prezentacija platforme te svih novih funkcionalnosti i proizvoda s ciljem povećanje prodaje kao i prikupljanja povratnih informacija o stanju na tržištu i konkretnim potrebama partnera - svakodnevno praćenje aktivnosti i rezultata prodaje kroz dostupne analitičke alate - organizacija webinara, radionica i događanja za agente - koordinacija s odjelom za podršku te ostalim odjelima tvrtke u cilju pružanja što bolje podrške partner agencijama - redovito izvještavanje
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Partnerska suradnja

Idealan kandidat je upoznat s turističkim tržištem regije prije svega u pogledu outgoing / emitivnog turizma te poznaje turističke agencije i posjeduje razumijevanje poslovanja konsolidatora putničkih/turističkih usluga. Opis kandidata/kvalifikacije: - prethodno iskustvo rada u turističkoj industriji spomenutih zemalja je obavezno (minimalno 3 godine iskustva na sličnoj poziciji) - ambiciozna i motivirana osoba sa izvrsnim komunikacijskim vještinama uvijek usmjerena prema cilju - iskustvo rada u prodaji u B2B okruženju - iskustvo rada na razvoju poslovanja i širenju prodajne mreže u spomenutim zemljama - snažne prodajne vještine i dokazano iskustvo u lokalnoj turističkoj branši - spremnost na brzo učenje i prilagodba novim tehnologijama i proizvodima - spremnost na redovita službena putovanja - posjedovanje vozačke dozvole B kategorije te redovno vozačko iskustvo - spremnost na „remote“ rad - vladanje poslovnim engleskim jezikom u govoru i pismu
Vozačka dozvolaB
JezikEngleski (B2)
Minimalne godine radnog iskustva3

Rad se zasniva na određeno vrijeme. Ukoliko ste energična osoba željna rada u isto takvom timu u kojem na dnevnoj razini komunicirate kako s partnerima u regiji tako i s kolegama u cijelom svijetu te ako želite priliku da ostavite trag u jednom sjajnom projektu u kontinuirano rastućem segmentu tržišta slobodno nam se javite!
TEK TRAVELS DMCC (TBO.COM)
TBO.COM kao brend tvrtke TEK TRAVELS DMCC iz Dubaia je jedna od vodećih svjetskih platformi za konsolidaciju turističkih usluga. Naši klijenti su isključivo turističke agencije iz cijelog svijeta te oni od nas kupuju usluge poput hotela, transfera, izleta, rent-a-car, avio karti itd.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen16. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Management iznosi 2651.58 EUR