Povratak

Alatničar (m/ž)

P.E.S.-ZAGREB d.o.o. za elektrotehniku i strojarstvo
Prijava do: 15. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Rad u alatnici, uglavnom na poslovima slaganja novih i održavanja postojećih alata. U poduzeću imamo različite tehnologije (lijevanje metala, kovanje, brizganje plastike), pa alatnica radi alate za njih. Uz to, alatnica radi različite naprave potrebne u proizvodnji te popravak dijelova za određene strojeve. Svakodnevne aktivnosti uključuju: - sudjelovanje u izradi novih alata - s vremenom i slaganje alata
Vrsta poslaStalni radni odnos

Za alatnicu tražimo i iskusne djelatnike, ali i početnike sa poznavanjem obrade metala koji su voljni učiti. Uvjeti: - KV/SSS ,VŠS - nužno je barem poznavanje osnova alatničarskog posla - odgovornost prema poslu koji obavljate - odanost timskom radu - tražimo osobu koja voli dinamiku i svakodnevne izazove Poznavanje rada u alatnici i klasičnih alatničarskih strojeva je uvjet. Poznavanje izrade alata za lijevanje metala, brizganje plastike i kovanje je prednost, ali nije uvjet - bitno je da je osoba spremna učiti i da ima alatničarskog znanja.
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Kvalificirani, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Visokokvalificirani

- timski pristup radu - ugodnu radnu atmosferu - redovita primanja - usvajanje novih vještina - rad u jednoj smijeni
Prekratova 64, 10020 ZagrebPES je kreativna tvornica premium proizvoda po mjeri. Imamo zaposlen cijeli tim stručnjaka u različitim područjima: za dizajn, konstrukciju, izradu alata i različite proizvodne tehnologije. Pritom oblikujemo različite vrste metala i plastike, pružajući cjelokupan proces od ideje do gotovog proizvoda. Ove godine slavimo 32 godinu poslovanja, trenutno imamo 26 zaposlenih, i većinu poslova radimo za inozemno tržište (najviše Velika Britanija i Njemačka). Poslovanje nam kontinuirano raste, te zato tražimo pojačanje. Više možete saznati na našoj web stranicama: - www.pes.hr/ - www.craftedbypes.com - www.vauproducts.com
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen25. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 1108.16 EUR