Povratak

Specijalist obračuna plaća (m/ž)

INSTITUT IGH, dioničko društvo za istraživanje i razvoj u graditeljstvu
Prijava do: 04. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Pridruži se našem timu jer tražimo odgovornu, motiviranu i ambicioznu osobu, predanu poslu, na poziciji: Specijalist obračuna plaća (m/ž) - Zagreb. Glavne odgovornosti: - prikupljanje podataka zaposlenika, priprema i izrada dokumenata za obračun plaća - kontrola prikupljenih podataka i odgovornost za efikasnu, aktualnu i točnu primjenu prilikom obračuna - obrada i obračun putnih naloga i terenskih troškova radnika, bolovanja i ozljeda na radu - administriranje svih beneficija zaposlenika (zdravstveno osiguranje, životno osiguranje, subvencioniranih članarina i sl.) - priprema svih vrsta mjesečnih izvještaja vezanih uz obračun plaća i naknada zaposlenika - ažuriranje podataka o radnicima sukladno zakonskim odredbama, izrada potvrda zaposlenicima
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Od kandidata očekujemo: - minimalno SSS ekonomskog smjera - 5 godina relevantnog radnog iskustva iz područja obračuna plaće i kadrovske evidencije - stručna znanja iz djelokruga rada i poznavanje zakonske regulative - razvijene organizacijske vještine, usmjerenost na detalje i kvalitetu izvršenja zadatka - osnovno znanje engleskog jezika u govoru i pismu - poznavanje programa Point2000 je prednost, ali nije uvjet
Stručna spremaSrednja stručna sprema
JezikEngleski (B2)
Minimalne godine radnog iskustva5

- rad u motivirajućem okruženju visokoobrazovanih zaposlenika - rad u tvrtci s dugoročnom strateškom perspektivom - kontinuirano usavršavanje iz djelokruga struke - mogućnost financijske stimulacije ovisno o postignutim rezultatima - subvencioniranu članarinu za Multisport program (tenis, teretana, programi, sauna, bazen…) - osigurano parking mjesto pod nadzorom Napomena: Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži krug.
Vodeća smo tvrtka u regiji u području pružanja konzultantskih usluga u građevinarstvu – projektiranju, stručnom nadzoru, laboratorijskim ispitivanjima, te savjetovanju. Uz dugogodišnje iskustvo na najvećim infrastrukturnim projektima u Republici Hrvatskoj, svojom visokostručnom i kvalitetnom ponudom snažno smo iskoračili prema inozemnim tržištima te danas poslujemo, osim u regiji, i na tržištima Gruzije, Italije, Mađarske sa značajnim planovima za daljnju internacionalizaciju. Ako tražiš priliku, a ne samo posao - ti si osoba za nas. Razmisli koliko si ulagao u sebe da bi postao osoba koja si danas, ali i što je sve ispred tebe. Isto tako, Institut IGH je podrškom svojih zaposlenika postao vodeći građevinski institut u Srednjoj i Jugoistočnoj Europi. Velike stvari su pred nama.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen24. 09. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 1248.23 EUR