Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

CQ inženjer (m/ž)

CQV Systems d.o.o.
Prijava do: 27. 05. 2024.
Lokacija rada: Brezje

Opis posla

Pozivamo te da se pridružiš našem brzorastućem i uspješnom timu CQV Systems na poziciji: CQ inženjer (m/ž). Što ćeš raditi? - voditi kvalifikacijske/validacijske aktivnosti u fazi izvođenja projekata u Hrvatskoj i inozemstvu - pregledavati instaliranu opremu na HVAC sustavima i čistim prostorima - puštati u pogon i balansirati HVAC sustave na objektima - provoditi kvalifikaciju čistih prostora i uređaja - voditi validacijsku dokumentaciju
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Od našeg novog člana tima očekujemo: - imaš višu ili visoku stručnu spremu strojarskog, elektrotehničkog ili sličnog tehničkog smjera - možeš imati radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, ali to svakako nije uvjet, već tražimo osobu motiviranu za stjecanje znanja iz ovog specifičnog područja uz stručnu podršku iskusnog mentora - u prednosti si ukoliko si već imao doticaja sa HVAC sustavima, sudjelovao na commissioning i/ili qualification aktivnostima na nekom drugom području i upoznat si sa standardima validacijskih ispitivanja čistih prostora - spremnost na duža i kraća putovanja i rad na terenu što ujedno zahtijeva i dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu - poznavanje njemačkog jezika je prednost, ali nije uvjet - usmjeren si timskom radu, vješt u komunikaciji, samostalan u odlučivanju i imaš sklonosti i sposobnosti vođenja operativnog tima - imaš iskustva u radu sa strojarskim ili tehnološkim medijima (prednost, ali nije uvjet)
Stručna spremaVisoka stručna sprema, Stručni prvostupnik, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
JezikEngleski (B2), Njemački (Prednost)

Što možeš očekivati ako nam se pridružiš: - jasne ciljeve i razrađeno uvođenje u posao uz pomoć kolega, kao i daljnje kontinuirano stručno usavršavanje te razvoj postojećeg znanja kroz interne i eksterne edukacije - rad u dinamičnom, profesionalnom i ugodnom radnom okruženju - rad u hrvatskoj i inozemstvu - ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom - plaćene troškove prijevoza i naknada za topli obrok - timska druženja - dodatno zdravstveno osiguranje, mogućnost korištenja MultiSport kartice te mogućnost uplate u 3. mirovinski stup
https://cqvsystems.comDr. Franje Tuđmana 14b, 10431 BrezjeCQV Systems mlada je tvrtka, odnosno novi smo na tržištu rada, no naša povijest počinje još 2015. godine kada smo krenuli raditi na brojnim domaćim, a kasnije i inozemnim zahtjevnim projektima u GMP okruženju, pretežno u farmaceutskoj industriji, kao dio velike domaće kompanije s dugotrajnom tradicijom. 2023. smo, zbog dovoljne prepoznatljivosti svog djelokruga rada na domaćem i svjetskom tržištu, došli do prirodnog tijeka odvajanja od matične kompanije i započeli sa samostalnim i neovisnim djelovanjem. Bavimo se pregledom i balansiranjem ventilacijskih sustava, hladnih i toplih medija te kvalifikacijom čistih prostora. Uz to se bavimo i klasifikacijom mikrobioloških kabineta i kabina, digestora i slične opreme te puštanjem strojarskih instalacija u rad, a sve u skladu s GMP i ISO standardima. Od prvih četvero zaposlenika u 2015., pa sve do danas, osam godina kasnije, došli smo do tima od 60 ljudi. Možemo reći da smo mladi tim, prosjeka godina svega 32, proaktivni smo, željni znanja i stjecanja iskustva na zahtjevnim projektima. Navikli smo raditi u međunarodnom okruženju te nas motivira dinamičan omjer terenskog i uredskog rada. Usmjereni smo na izvrsnost i na pružanje najviše moguće razine kvalitete naših usluga kroz sve naše smjerove poslovanja: mjerna ispitivanja, servis i održavanje, umjerni laboratorij, te prodaju, dokumentaciju i administraciju. Kao poslodavac smatramo da smo privlačni i konkurentni zbog mogućnosti razvoja koje pružamo, zdrave radne atmosfere i dobrih međuljudskim odnosa cijelog tima koji se kontinuirano širi zbog potreba tržišta i potražnje za našim uslugama.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen17. 05. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 1108.16 EUR