Povratak

Autolimar (m/ž)

Tomić & Co. d.o.o.
Prijava do: 31. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Pridruži se timu najinovativnijeg automobilističkog branda na svijetu – BMW-a. U ulozi BMW-ova Autolimar imat ćeš istaknutu ulogu u našem BMW Tomić & Co. timu. Autolimar odgovoran je za kvalitetno i odgovorno obavljanje poslova popravka ili zamjene oštećenih dijelova karoserije vozila u skladu sa standardima marke BMW.
Vrsta poslaStalni radni odnos

Koga tražimo? Ukoliko imaš najmanje 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima, vozačku dozvolu, voliš raditi u timu a prije svega si odgovorna, samostalna i motivirana osoba željna učenja, pozivamo te da se prijaviš putem linka na prijavu. Čekamo tvoju prijavu. Prijavom na natječaj kandidati pristaju na obradu svojih osobnih podataka u svrhu provođenja selekcijskog postupka. Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a bit će kontaktirani samo kandidati za koje ocijenimo da odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje.
Vozačka dozvolaB
Minimalne godine radnog iskustva3

- početni trening i dodatno osposobljavanje - izazovan posao u dinamičnom timu - rad s vrhunskim brandom - subvencionirani topli obrok
Tomić & Co.
Tomić & Co.
http://www.tomic.hrFolnegovićeva 12, 10000 Zagreb
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen21. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Instalacije, održavanje i popravci iznosi 1184.83 EUR