Povratak

BMW Lifestyle prodajni savjetnik (m/ž)

Tomić & Co. d.o.o.
Prijava do: 31. 10. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

U ulozi BMW-ova BMW Lifestyle prodajnog savjetnika imat ćeš istaknutu ulogu u našem BMW Tomić & Co. timu. BMW Lifestyle prodavač odgovoran je za ljubazno i profesionalno dočekivanje klijenata, usmjeravanje i pružanje potrebnih informacija, usluživanje klijenata u našem Isetta Baru, prodaja robe BMW Lifestyle programa i izdavanje računa te kvalitetno i odgovorno obavljanje administrativnih poslova u Lifestyle trgovini unutar poslovnice sve u skladu sa standardima marke BMW.
Vrsta poslaStalni radni odnos

Koga tražimo? Ukoliko imaš najmanje 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima, znanje engleskog i/ili njemačkog jezika, znanje rada na računalu, voliš raditi u timu a prije svega si odgovorna, organizirana, samostalna i motivirana osoba željna učenja, pozivamo te da se prijaviš putem linka na prijavu. Čekamo tvoju prijavu. Prijavom na natječaj kandidati pristaju na obradu svojih osobnih podataka u svrhu provođenja selekcijskog postupka. Prijave će biti razmotrene u potpunoj diskreciji, a bit će kontaktirani samo kandidati za koje ocijenimo da odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje.
Vozačka dozvolaB
Digitalne vještineWord, Excel, Power Point, Internet, MS Office, Outlook
JezikEngleski (A2), Njemački (A2)
Minimalne godine radnog iskustva3

- početni trening i dodatno osposobljavanje - izazovan posao u dinamičnom timu - rad s vrhunskim brandom - subvencionirani topli obrok
Tomić & Co.
Tomić & Co.
http://www.tomic.hrFolnegovićeva 12, 10000 Zagreb
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen21. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Prodaja (Trgovina) iznosi 1039.88 EUR