Povratak

Voditelj administrativnih poslova (ž/m)

Giana d.o.o.
Prijava do: 01. 11. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

- organizacija i vođenje administrativnih poslova distribucije - svakodnevna komunikacija sa poslovnim Partnerima te osiguravanje administrativne podrške - suradnja sa logistikom, distribucijom, špedicijom (uvoz / izvoz) u dobavi i otpremi roba - koordinacija i komunikacija između timova i vanjskih suradnika, rješavanje operativnih izazova - suradnja sa računovodstvom, agencijama, priprema izvještaja definiranih zakonskom regulativom - praćenje regulative vezane uz zakonske obaveze o označavanju prehrambenih proizvoda te aktivna povezanost sa odjelom kontrole kvalitete - suradnja sa stranim principalima u komunikaciji na dnevnoj razini u odrađivanju administrativnih poslova - upravljanje uredskom logistikom i osiguranje nesmetanog rada, odvijanja procesa svih segmenata poslovanja - vođenje evidencije radnog vremena zaposlenika, cjelokupne dokumentacije i izvještaja - upravljanje uredskom opremom i nabavom potrebnog materijala - ostali administrativni poslovi - provođenje prodajnih planova u komunikaciji s ostalim odjelima
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Idealan ste kandidat/kinja, te ste samosvjesni i odgovorani u operativnom upravljanju administrativnih poslova, koordinaciji procesa logistike / distribucije / uvoza-izvoza / suradnje sa računovodstvom, agencijama / praćenje regulativa u distribuciji prehrambenih proizvoda, Vas želimo! :-) Uvjeti: - VSS/VŠS/SSS - minimalno tri godine na istim poslovima u prehrambenoj industriji, poslovima uvoza/izvoza - znanje jednog svjetskog jezika u govoru i pismu - napredno poznavanje MS Office paketa - orijentiranost ka ostvarenju ciljeva i ispunjenju radnih zadataka - poštovanje rokova i poslovna ažurnost - organizacijske, pregovaračke i prezentacijske vještine - sposobnost brzog i analitičkog zaključivanja - samoinicijativnost, samostalnost, točnost i preciznost u obavljanju zadataka - sposobnost timskog i samostalnog rada - prilagodljivost, kreativnost i otvorenost za nove profesionalne izazove
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Visoka stručna sprema, Viša stručna sprema, Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik
Digitalne vještineMS Office
Minimalne godine radnog iskustva3

- poštovanje, kolegijalno uvažavanje i opuštenu radnu atmosferu - otvorenost za suradnju i podršku u ostvarivanju zajedničkih ciljeva - stimulativna primanja i mogućnost napredovanja Početak rada: studeni/prosinac 2024, po dogovoru. Kandidati svoje prijave predaju zaključno sa 1.11.2024
GIANA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
http://www.giana.hrGrada Chicaga 27, 10000 ZagrebGiana d.o.o. distributer poznatih EU brand-ova Kaiser Franz Josef i Giana prisutnih na RH tržištu 13 godina.
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen22. 10. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Administrativna zanimanja iznosi 1101.46 EUR