Povratak
Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladištar / Viličarist (m/ž)

FABEMA METALI d.o.o.
Prijava do: 27. 07. 2024.
Lokacija rada: Zagreb

Opis posla

Naš Klijent je tvrtka s dugogodišnjom poslovnom tradicijom i iskustvom u prodaji crne metalurgije. Radi širenja tržišta i potreba Kupaca, ovime tražimo osobu za radno mjesto: Skladištar / Viličarist (m/ž) Opis posla: - preuzimanje / izdavanje robe - ukrcaj / iskrcaj kamiona - samostalna manipulacija robama na skladištu - kontrola količina ulaza / izlaza - kontrola zaliha - primopredaja robnih dokumenata - vođenje dokumentacije - komisioniranje robe
Vrsta poslaNa određeno vrijeme, Stalni radni odnos

- prednost kandidatima s prethodnim iskustvom u radu na istim i sličnim poslovima u skladištu - posjedovanje dozvole za rukovatelja viličarom te iskustvo u vožnji viličara je prednost Od kandidata očekujemo: - odgovornost; sistematičnost ; točnost - komunikativnost - samoinicijativnost i dinamičnost - vedar timski duh
Stručna spremaSrednja stručna sprema, Kvalificirani
Vozačka dozvolaB

- stimulativna redovna primanja - dinamičan i zanimljiv posao - ugovor na određeno s mogućnošću zaposlenja na neodređeno uz probni rok od 3 do 6 mjeseci
FABEMA METALI d.o.o. za trgovinu i usluge
Potreban broj zaposlenika1
Oglas objavljen17. 07. 2024.
Prosječna plaća u kategoriji Skladištenje i logistika iznosi 1001.78 EUR